Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Isla Coche, Venezuela, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Isla Coche Venezuela - transparent

za cenu .

Základní informace:   Isla Coche je pravým karbiským rájem pro náročné. Jedná se o samostatný nádherný ostrůvek se skvělými služami, úžasnými plážemi a tou pravou atmosférou pro strávení exotické dovolené. Doporučujeme kombinovat s pobytem na ostrově Margarita.
     
Pláže:   Na ostrově najdete dlouhé a krásné písčité pláže, lemované palmami. Za nejkrásnější pláž je považována El Yaque, která je vzdálena cca 20 minut motorovým člunem. Jedná se ráj pro surfaře. Moře je v těchto místech velmi bouřlivé a proto nedoporučujeme na standardní plavání.
     
Transfer z letiště:   Transfer je prováděn z ostrova Margarita. Přejezd autobusem z letiště do přístavu trvá cca 15 minut, přesun motorovým člunem pak asi 20 minut. I přes krátkoudobu přesunu se jedná o složitou cestu - doporučujeme absolvovat zájezd s CK.
     
Možnosti zábavy:   Kromě vodních sportů je zde dostatečného vyžití v hotelových resortech, případně v jejich okolí - restaurace, kavárny, bary, či obchůdky - nic z toho na ostrově nechybí.
     
Náš tip:   Navštivte v rámci fakultativních výletů ostrov Margarita a jeho přírodní krásy...
     
Místní doprava:   Na ostrov samotný se dá dostat motorovým člunem z Isla Margarita. Po ostrově se pak dá dále pohybovat taxíky anebo vypůjčenými dopravními prostředky.
     
Obrázky:  
     
Videa:   Pláž na Isla de Coche
     
Odkazy:    Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.

© 2010 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz