Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Tabarka, Tunisko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Tabarka Tunisko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Tabarka - transparent 22° C Zítra Počasí v Tabarka - transparent 18 - 22° C24.10. Počasí v Tabarka - transparent 19 - 21° C
25.10. Počasí v Tabarka - transparent 18 - 21° C26.10. Počasí v Tabarka - transparent 16 - 21° C27.10. Počasí v Tabarka - transparent 15 - 22° C
28.10. Počasí v Tabarka - transparent 17 - 22° C29.10. Počasí v Tabarka - transparent 17 - 21° C30.10. Počasí v Tabarka - transparent 19 - 24° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 

Základní informace:   Tabarka je menší, atraktivní letovisko, které se nachází v severní části Tuniska, tak trochu stranou od ostatních středisek. V posledních letech se stává pořád žádanějším střediskem a navštěvuje ho více a více turistů. Město Leží umístěno v překrásné přírodě, kam i v nejteplejších dnech lze dělat krásné procházky. Doporučujeme pro strávení klidnější dovolené.
     
Pláže:   Po celé délce středisko lemuje nádherná písečná pláž s pozvolnám vstupem do vody. Pláž je rozdělena mezi jednotlivé hotelové komplexy, stojící na pobřeží. Lze si zde vyzkoušet mnoho vodních sportů, jako např. potápění  nebo jízdu na vodním skútru.
     
Možnosti zábavy:   Při promenádě se nachází mnoho obchůdků se suvenýry, čajovny a restaurace. Tabarka se může pochlubit vlastním golfovým hřištěm, jež je svou výbavou na mezinárodní úrovni. .
     
Náš TIP:   V centru Tabarky se nachází stará janovská pevnost z 16. století. Je z ní nádherný výhled na okolí. Tabarka je též ideálním výchozím bodem pro podnikání výletů po památkách severního Tuniska.
     
Místní doprava:   Letovisko je spojeno s okolními středisky autobusovými a vlakovými linkami. Lze též využít i služeb taxíků.
     
Transfer z letiště:   Skanes se nachází cca 25 km severně od mezinárodního letiště v Kartágu. Transfer z letiště potrvá cca 40 min.
     
Obrázky:    
     
     
     
Video:    Tabarka - prezentace
     
Odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.