Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Nabeul, Tunisko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Nabeul Tunisko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Nabeul - transparent 22° C Zítra Počasí v Nabeul - transparent 19 - 24° C23.10. Počasí v Nabeul - transparent 18 - 21° C
24.10. Počasí v Nabeul - transparent 18 - 21° C25.10. Počasí v Nabeul - transparent 17 - 22° C26.10. Počasí v Nabeul - transparent 17 - 23° C
27.10. Počasí v Nabeul - transparent 16 - 23° C28.10. Počasí v Nabeul - transparent 17 - 22° C29.10. Počasí v Nabeul - transparent 17 - 22° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Menší městečko ležící na poloostrově Cap Bon je převážně velmi oblíbeným lázeňským městem. Téměř na každém kroku budete obklopeni hrnčíři, kteří vám budou prozrazovat kousek ze svého umění, určitě také neodoláte a dopřejete si jednu z těch věcí koupit. D9ky neusátlé stavbě hotelů se z Nabeulu a Hammametu stala jedna velká aglomerace. Proto doporučujeme všem skupinám klientů.
     
Pláže:   Nabeul nabízí po celém pobřeží nádherné písečné pláže s jemným, bílým pískem. Pláže mají pozvolný vstup do vody. Místní mořské vlny jsou celkem slabé, ikdyž většinou v odpoledních hodinách nabírají na síle. I přesto všechny pláže můžeme doporučit rodinám s dětmi i horším plavcům. Pláže jsou rozděleny mezi četné hotelové komplexy, které většinou v rámci ALL INCLUSIVE nabízí lehátka zdarma a vodní sporty za poplatek.
     
Transfer z letiště:   Nabeul se nachází cca 30 km severně od mezinárodního letiště v Monastiru. Transfer z letiště trvá cca 40 min. Přepravu z letiště do města lze uskutečnit i taxíkem nebo místním autobusem. Do Nabeulu se dá dopravit i z mezinárodních letišť v Kartágu nebo Tunisu.
     
Možnosti zábavy:   Nejen na místním souku (trhu) naleznete spoustu obchůdků, které se specializují na keramiku v jasných a zářivých barvách na bílém podkladě s modrými, zelenými a někdy oranžovými motivy. Nádobí denní potřeby je dvoubarevné, zelené a žluté.Nejznámější z keramiky je glazované hliněné zboží, jehož způsob výroby byl zaveden v 15. stol. andaluskou kulturou. Také lze za zábavou vyrazit do Hammametu.
     
Náš tip:   Pokud tu budete trávit čas, v pátek si určitě nenechte ujít procházku Velbloudím trhem. Dnes tu sice dromedáry pouze ukazují turistům a prodávají se ovce, kozy a oslové, ale i tak je to příjemná podívaná. No a pokud se budete chtít na velbloudech i projet, pořádně se porozhlédněte po pláži, určitě tam někde na vás budou čekat vodiči. Na a v blízkém okolí stojí za zmínku určitě město Kelibie a vesnička Dar Chabâane.
     
Místní doprava:   Nabeul je spojen autobusovými linkami s okolními městy a letovisky. Autobusy jsou pohodlné a většinou klimatizované. Lze využít i taxíky, které stojí na veřejných a frekventovaných místech. V Nabeulu se nachází několik autopůjčoven, kde si lze pronajmout automobil. Toto však doporučujeme vyřídit přes recepci nebo delegáta CK.
     
Obrázky:  
     
   
     
Video:   Projížďka centrem Nabeulu
    Rádi zde zařadíme další zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
     
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.