Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Korba, Tunisko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Korba Tunisko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Korba - transparent 30° C Zítra Počasí v Korba - transparent 23 - 30° C25.7. Počasí v Korba - transparent 21 - 32° C
26.7. Počasí v Korba - transparent 24 - 32° C27.7. Počasí v Korba - transparent 23 - 32° C28.7. Počasí v Korba - transparent 22 - 32° C
29.7. Počasí v Korba - transparent 23 - 33° C30.7. Počasí v Korba - transparent 23 - 32° C31.7. Počasí v Korba - transparent 23 - 32° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Město Korba, které je doposud příliš nepoznamenáno cestovním ruchem, je vstupní branou na poloostrov Cap Bon, nazývaný zahradou Tuniska díky svým rozsáhlým plantážím pomerančů a mandarinek. Pobřeží je lemováno azurovým mořem a plážemi s jemným pískem. Doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou.
       
Pláže:   Korba nabízí po celém pobřeží nádherné písečné pláže s jemným, bílým pískem. Pláže mají pozvolný vstup do vody. Místní mořské vlny jsou celkem slabé, ikdyž většinou v odpoledních hodinách nabírají na síle. I přesto všechny pláže můžeme doporučit rodinám s dětmi i horším plavcům. Pláže jsou rozděleny mezi četné hotelové komplexy, které většinou v rámci ALL INCLUSIVE nabízí lehátka zdarma a vodní sporty za poplatek.
       
Transfer z letiště:   Korba se nachází cca 50 km severně od mezinárodního letiště v Monastiru. Transfer z letiště trvá cca 50 min. Přepravu z letiště do města lze uskutečnit i taxíkem nebo místním autobusem. Do Korby se dá dopravit i z mezinárodních letišť v Kartágu nebo Tunisu.
       
Možnosti zábavy:   Možnosti zábavy samozřejmě naleznete ve svém hotelovém komplexu, jehož vedení pro své klienty připravuje zábavné animační programy pro děti a taneční večery s živou hudbou pro dospělé. V okolí se nachází pár typckých tuniských vesniček. Přímo v Korbě je pár hospůdek a obchůdků se suvenýry.
       
Náš tip:   Udělejte si pár procházek po okolí střediska. Nejen, že je to tu všude bezpečné.Navíc si můžete vychutnat tu úžasnou atmosféru středomoří pod pomerančovníky a citronovníky. Další výlety lze uskutečnit do okolních letovisek i do významných míst jako Monastir, Kartágo, hlavní město Tunis, či koloseum El Jem.
       
Místní doprava:   Korba je spojena autobusovými linkami s okolními městy a letovisky. Autobusy jsou pohodlné a většinou klimatizované. Lze využít i taxíky, které stojí na veřejných a frekventovaných místech (výjimku tvoří jen tržiště). V Korbě se nachází několik autopůjčoven, kde si lze pronajmout automobil. Toto však doporučujeme vyřídit přes recepci nebo delegáta CK.
       
Obrázky:  
       
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
       
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.