Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Gammarth, Tunisko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Gammarth Tunisko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Gammarth - transparent 28° C Zítra Počasí v Gammarth - transparent 24 - 27° C20.8. Počasí v Gammarth - transparent 23 - 25° C
21.8. Počasí v Gammarth - transparent 23 - 25° C22.8. Počasí v Gammarth - transparent 23 - 26° C23.8. Počasí v Gammarth - transparent 23 - 27° C
24.8. Počasí v Gammarth - transparent 24 - 29° C25.8. Počasí v Gammarth - transparent 24 - 30° C26.8. Počasí v Gammarth - transparent 24 - 30° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Nádherné přímořské letovisko, jehož vily a velkolepé hotely  jsou rozesety na březích několika písečných zátok, oddělených skalnatými mysy. Les eukalyptů a mimóz se táhne podél pobřeží Raouad. Jeho nedávno postavené hotely  nabízejí hostům nejen všechny vymoženosti současné doby, ale také vybraný luxus. Zvlášť vysoce je ceněn organizátory pracovních schůzek, kongresů atd.
       
Pláže:   Gammarth je označení pro plážovou oblast severně od hlavního města Tunisu, poblíž Karthága. Táhne se na severozápad od městečka La Marsa podél 9 km dlouhého pobřeží. Pláže jsou dvě, přerušené skalnatějším mysem a velkým lesoparkem. Rušnější je jižní část u La Marsa, která je už velmi blízko turisticky významné lokalitě Sidi Bou Said s typickou modro-bílou lidovou architekturou.
       
Transfer z letiště:   Gammarth se nachází cca 30 km severně od mezinárodního letiště v Tunisu. Transfer z letiště trvá cca 50 min. Přepravu z letiště do města lze uskutečnit i taxíkem nebo místním autobusem. Do Zarzisu se dá dopravit i z mezinárodních letišť v Monastiru nebo Kartágu.
       
Možnosti zábavy:   V tomto plážovém středisku se kromě rozsáhlých kotelových komplexů nachází i mnoho obchůdků s různými suvenýry. Pokud sjedete do města Tunis, naleznete zde mnoho možností společenského i kulturního vyžití. Pro hotelové hosty jsou připraveny zábavné programy. Určitě nevynechejte možnost vodních sportů.
       
Náš tip:   Nedaleko tohoto letoviska se nachází ráj pro milovníky antické historie - město Kartágo, které je ceněné pro směs římské a arabské kultury. V blízkosti se nachází i hlavní město Tunis se svými památkami a ukázkou typického života moderních Tunisanů.
       
Místní doprava:   Gammarth je spojen autobusovými linkami s okolními městy a letovisky. Autobusy jsou pohodlné a většinou klimatizované. Lze využít i taxíky, které stojí na veřejných a frekventovaných místech. V Gammarthu se nachází několik autopůjčoven, kde si lze pronajmout automobil. Toto však doporučujeme vyřídit přes recepci nebo delegáta CK.
       
Obrázky:    
       
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
       
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.