Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Borj Cedria, Tunisko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Borj Cedria Tunisko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v La Marsa - transparent 28° C Zítra Počasí v La Marsa - transparent 25 - 27° C20.8. Počasí v La Marsa - transparent 23 - 25° C
21.8. Počasí v La Marsa - transparent 23 - 25° C22.8. Počasí v La Marsa - transparent 23 - 26° C23.8. Počasí v La Marsa - transparent 23 - 27° C
24.8. Počasí v La Marsa - transparent 24 - 28° C25.8. Počasí v La Marsa - transparent 24 - 29° C26.8. Počasí v La Marsa - transparent 24 - 30° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Hezké, klidné letovisko se nachází v severní části Tuniska na pobřeží Středozemního moře, nedaleko hlavního města Tunisu, který je dosažitelný autobusem nebo vlakem. Místo, nazvané podle cedrů, které rostou všude v okolí, nabízí krásné koupání na dlouhé písečné pláži, plné plážových barů a taveren. Co se zábavy týče, lze ji najít v rámci jednoho velkého hotelového komplexu. Doporučujeme všem typům klientů.
       
Pláže:   Borj Cedria (pobřeží Cedrů) nabízí jednu z nejkrásnějších a co se služeb týče, jednu z nejkvalitnějších pláží v rámci severního Tuniska. Pláž s jemným světlým pískem má pozvolný vstup do vody a je tak vhodná i pro méně zdatné plavce. Na jejím pobřeží se nachází v rámci hotelového komplexu několik plážových barů. Též můžete vyzkoušet i několik vodních sportů za poplatek, či si jen pronajmout lehátko a opalovat se.
       
Transfer z letiště:   Borj Cedria se nachází cca 50 km severně od mezinárodního letiště v Tunisu. Transfer z letiště trvá cca 120 min. Přepravu z letiště do města lze uskutečnit i taxíkem nebo místním autobusem. Do Cedrie se dá dopravit i z mezinárodních letišť v Monastiru nebo Kartágu.
       
Možnosti zábavy:   V rámci hotelového komplexu určitě využijte služeb nedalekého golfového hřiště. Na pláži doporučujeme vyzkoušet jeden z vodních sportů, či se podívat do jednoho z obchůdků. Další možnosti zábavy lze nalézt v okolních městečkách nebo přímo v hlavním ěmstě Tunisu.
       
Náš tip:   Zůčastněte se alespoň jednoho z pořádaných výletů. Kromě návštěvy Sahary nebo typické berberské vesnice se můžete podívat i do hlavního města Tunisu. Vaší pozornosti by nemělo ujít Kartágo se svými památky z antické doby.
       
Místní doprava:   Autobusem či vlakem se lze dopravit do hlavního města Tunis nebo do měst Korbous, Grombalia nebo Hammamet. Lze využít i taxíky, které stojí na veřejných a frekventovaných místech. Zde se nachází několik autopůjčoven, kde si lze pronajmout automobil. Toto však doporučujeme vyřídit přes recepci nebo delegáta CK.
       
Obrázky:    
       
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
       
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.