Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Koh Maak, Thajsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Koh Maak Thajsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Chanthaburi - transparent 30° C Zítra Počasí v Chanthaburi - transparent 25 - 30° C25.6. Počasí v Chanthaburi - transparent 25 - 28° C
26.6. Počasí v Chanthaburi - transparent 24 - 28° C27.6. Počasí v Chanthaburi - transparent 24 - 28° C28.6. Počasí v Chanthaburi - transparent 24 - 27° C
29.6. Počasí v Chanthaburi - transparent 24 - 27° C30.6. Počasí v Chanthaburi - transparent 25 - 29° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 

Základní informace:   Roztomilý malebný ostrůvek o rozloze 8km x 10 km se nachází pouze 15 km jihovýchodně od ostrova Ko Chang, kam se dá dostat místní lodní linkou za 45 minut. Ostrov má rovinatý povrch a je pokryt téměř 10 000 palmami. Jde o velice klidnou lokalitu, vhodnou pro relaxaci a odpočinek.
     
Pláže:   Ostrov nabízí krásné písečné pláže s bílým a jemným pískem. Pláže mají pozvolný vstup do moře, které je zárukou dobrých podmínek k potápění - k dispozici jsou tu 3 potápěčské školy.
     
Transfer z letiště:   Z mezinárodního letiště v Bangkoku existuje letecké spojení do města Trat, odtud se pluje lodí cca 40 minut. Transfer tedy celkem trvá cca 5 hodin. Jedná se o individuální pobyty bez delegáta!
     
Možnosti zábavy:   Na ostrůvku, většinou v blízkosti pláží nebo resortů narazíte na restaurace, plážové bary, masážní salóny a internetovou kavárnu. Resorty pro své hosty pořádají zábavné večery a většinou nabízí i suvenýry ke koupi.
     
Co nevynechat:   Za návštěvu stojí zajisté místní budhistický chrám. Na loďkách ale můžete poznávat další, sic téměř neobydlené ostrůvky - Ko Chang, Ko Rayang Nok, Ko Kham a Ko Wai. Pobyt na tomto ostrově doporučujeme zkombinovat s pobyty v Bangkoku a na Ko Changu.
     
Místní doprava:   Na tento ostrůvek se lze dostat pouze lodí z pevniny. Po ostrově samotném se však dá pohybovat na horském kole, nebo motorce. V okolí se nachází mnoho půjčoven těchto dopravních prostředků.
     
Obrázky:  
     
   
     
   
     
Video:   Koh Maak - oficiální prezentace
    Koh Maak - ostrov opic
     
Odkazy:   www.kohmak.com
    www.kohmakislandguide.com
    www.kohmakresort.com
    www.kohmak.co.uk/
    www.smilekohmak.com/

© 2010 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz