Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Ko Bulon, Thajsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Ko Bulon Thajsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Langkawi - transparent 28° C Zítra Počasí v Langkawi - transparent 25 - 28° C19.7. Počasí v Langkawi - transparent 26 - 27° C
20.7. Počasí v Langkawi - transparent 26 - 28° C21.7. Počasí v Langkawi - transparent 26 - 29° C22.7. Počasí v Langkawi - transparent 27 - 29° C
23.7. Počasí v Langkawi - transparent 26 - 28° C24.7. Počasí v Langkawi - transparent 26 - 27° C25.7. Počasí v Langkawi - transparent 25 - 27° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 

Základní informace:   Krásný panenský ostrov o rozloze cca 2 x 2 km je jedním z 51 ostrovů náležících k národnímu mořskému parku. Žije zde pouze 100 obyvatel. Ve vnitrozemí se nachází několik plantáží, zarostlých bujnou džunglí. Jedná se o velice klidné místo, které doporučujeme těm, kteří si chtějí zahrát na Robinsony.
     
Pláže:   Ko Bulon nabízí fantasticky čisté, azurové moře, pod nímž se nachází korály a četné barevné rybky. Panenské pláže s bílým pískem a pozovlným vstupem do vody Vám určitě zajistí ten pravý odpočinek. Menší neobydlené ostrovy Ko Bulon Maipai a Ko Bulon Rang nabízí skvělé podmínky pro potápění a šnorchlování.
     
Transfer z letiště:   Nejbližším turistickým letištěm je Hat Yai, vzdálený cca 60 minut jízdy od přístavu Pakbara. Odsud na Ko Bulon přepraví loď za cca 50 minut. Celková doba transferu se pohybuje okolo 120 minut. Z důvodu transferu je nutná poslední noc pobytu před odletem v Bangkoku. Na ostrově je individuální pobyt bez delegáta (veškerými informacemi budete vybaveni česky mluvícími delegáty v průběhu pobytu v Bangkoku).
     
Možnosti zábavy:   Ohledně zábavy je nutné se spokojit s programem, který nabízí hotelové resorty. Za větší zábavou je pak nutné vyrazit do Pakbary.
     
Co nevynechat:   Na Ko Bulonu není v podstatě co objevovat, jedná se o středisko, počítané výhradně pro relaxaci. Doporučit můžeme výlet do přístavu Pakbara na pevnině a odsud podnikat další akce.
     
Místní doprava:   Na ostrůvek se lze dostat pouze lodí. Neexistují tu žádné silnice, ani auta. Po Ko Bulonu se dá pohybovat pouze pěšky a z jednoho konce na druhý se dá přejít za slabých 20 minut.
     
Obrázky:  
     
   
     
Video:   Video z Ko Bulon
     
Odkazy:   www.bulon.com/

© 2010 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz