Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Khorfakkan, Spojené arabské emiráty, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Khorfakkan Spojené arabské emiráty - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Fujairah - transparent 23° C Zítra Počasí v Fujairah - transparent 22 - 25° C23.2. Počasí v Fujairah - transparent 23 - 28° C
24.2. Počasí v Fujairah - transparent 24 - 26° C25.2. Počasí v Fujairah - transparent 21 - 25° C26.2. Počasí v Fujairah - transparent 20 - 23° C
27.2. Počasí v Fujairah - transparent 22 - 24° C28.2. Počasí v Fujairah - transparent 22 - 24° C1.3. Počasí v Fujairah - transparent 22 - 24° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 

Základní informace:   Khorfakkan se nachází jen kousek od hranice s Ománem, kam doporučujeme vyrazit na výlet (pozor na vízovou povinnost). Jedná se v podstatě o předměstskou a turistickou čtvrť Fujairahu a v současnosti je tak jedním z nejdůležitějších letovisek v emirátech.
     
Pláže:   Khorfakkan má krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody. Po pobřeží lze dojít do nedalekého Fujairahu. Na hotelových plážích každý najde potřebné zázemí, od toalet, až po nabídku vodních sportů.
     
Transfer z letiště:   Mezinárodní letiště ve Fujairahu se od centra Khorfakkanu nachází cca 10 km. Transfer, sjednaný CK bude trvat asi 20 minut. Přepravu lze též uskutečnit linkovým autobusem, taxíkem, lodí, či dokonce vrtulníkem.
     
Možnosti zábavy:   V letovisku je mnoho luxusních hotelů, které pro své hosty pořádají různé zábavní večery. V centru střediska se pak nachází restaurace a obchůdky se suvenýry.
     
Co nevynechat:  

Při návštěvě tohoto místa byste rozhodně neměli vynechat:

  • Omán - tajemná a do nedávné doby skoro neznámá arabské země, rozprostírající se na východní části Arabského poloostrova. najdete zde mnoho zachovalých arabských památek a zajímavou přírodu.
     
Místní doprava:   Do centra Fujairahu se dá dojet linkovým autobusem nebo taxíkem, ovšem pokud jste ubytovaní v jednom ze špičkových hotelů, doporučujeme využít služeb hotelových automobilů, či mikrobusů. V okolí se nachází několik autopůjčoven.
     
Obrázky:  
     
Video:   Záběry z Khorfakkanu
     
Odkazy:   www.khor-fakkan.a-united-arab-emirates.com

© 2010 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz