Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Kantábrie, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Kantábrie Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Santander - transparent 19° C Zítra Počasí v Santander - transparent 17 - 22° C20.8. Počasí v Santander - transparent 17 - 22° C
21.8. Počasí v Santander - transparent 18 - 23° C22.8. Počasí v Santander - transparent 19 - 23° C23.8. Počasí v Santander - transparent 20 - 23° C
24.8. Počasí v Santander - transparent 19 - 22° C25.8. Počasí v Santander - transparent 17 - 18° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Kantábrie též Kantabrie (španělsky Cantabria) je provincie a současně jedno ze 17 autonomních společenství, rozkládající se na severu Španělska při pobřeží Biskajského zálivu. Metropolí tohoto hornatého regionu, který z historického hlediska náleží ke Staré Kastilii, je přístavní město Santander.
     
Pláže a koupání:   Kantábrie nabízí nádherné písečné i skalnaté pláže. Jelikož se jedná o méně vyhledávanou oblast, pláže nejsou vybaveny kompletním zázemím, ale pouze lehátky a sprchami. Celkově se jedná o klidnější místo.
     
Transfer z letiště:   V Santanderu se nachází menší letiště, kam se dá nejlépe dostat z Madridu. Cesta taxíkem do centra města zabere cca 20 minut.
     
Možnosti zábavy:   Navštěvované jsou hlavně nádherné pláže a přilehlá kasína; dále pak hlavní třída Plaza de Cañadío s mnoha bary. Nedaleko leží také jeskyně Altamira s pravěkými nástěnnými malbami.
     
Doporučujeme:   Určitě doporučujeme navštívit Santander. Santander je historické město v severním Španělsku u Biskajského zálivu, hlavní město Kantábrie. Jeho rozloha je zhruba 80km2 a počet obyvatel cca 183 000. V dnešní době plní funkci zejména přístavu a turistické destinace. V minulosti to bylo jedno z měst Římské říše.
     
Místní doprava:   V oblasti se dá dopravit na různá místa taxíky a linkovými autobusy.
     
Odkazy na videa:   Záběry z Kantábrie
     
Odkazy na stránky:   www.cantabriaecs.com
     
Fotogalerie:  
     
   
     
   

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz