Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Galicie, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Galicie Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Pontevedra - transparent 24° C Zítra Počasí v Pontevedra - transparent 19 - 28° C24.7. Počasí v Pontevedra - transparent 18 - 25° C
25.7. Počasí v Pontevedra - transparent 19 - 27° C26.7. Počasí v Pontevedra - transparent 18 - 24° C27.7. Počasí v Pontevedra - transparent 18 - 23° C
28.7. Počasí v Pontevedra - transparent 18 - 27° C29.7. Počasí v Pontevedra - transparent 18 - 27° C30.7. Počasí v Pontevedra - transparent 17 - 26° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Galicie (galicijsky Galicia či Galiza, španělsky Galicia) je země na severozápadě Pyrenejského poloostrova a jedno ze 17 autonomních společenství Španělska. Na severu a západě je Galicie ohraničena Atlantským oceánem, na jihu Portugalskem, na východě Asturií a Leónem. Úředními jazyky jsou galicijština a španělština.
     
Pláže a koupání:  

Pláže jsou skalnaté anebo písčité. Avšak nejspíše si jich moc neužijete, jelikož Galicie je známá svým mimořádně deštivým podnebím. Rozhodně nedoporučujeme neplavcům a slabým plavcům.

     
Transfer z letiště:   Z letiště Santiago, A Coruña a Vigo se dá do městeček v okolí dostat do 90 minut. Avšak spíše doporučujeme si připlatit a jet taxíkem.
     
Možnosti zábavy:   Ve větších městech naleznete mnoho restaurací, kaváren, hospůdek, obchůdků a stánků s různým zbožím.
     
Doporučujeme:   Doporučujeme navštívit město Vigo. Jedná se o největší město Galicie v provincii Pontevedra s 294 772 obyvateli a zároveň důležitý přístav. Vigo má dobře zachovalé historické jádro.
     
Místní doprava:   Galicie je nejodlehlejší částí pevninského Španělska, nejrychleji je tedy dostupná leteckou dopravou (letiště Santiago, A Coruña a Vigo). Železnice se ve větší míře uplatňuje jen na meziměstské trase Vigo - Pontevedra - Santiago - A Coruña. V současnosti se začíná budovat trasa pro rychlovlaky AVE ta nicméně nezlepší nuznou situaci regionální veřejné dopravy: místních vlaků a autobusů do menších sídel jezdí velmi málo (často jen dva nebo tři denně), nejsou časově navázané ani tarifně integrované. Doporučujeme tedy vlastní dopravní prostředek.
     
Odkazy na videa:   Oblast Galicia
     
Odkazy na stránky:   www.turgalicia.es
     
Fotogalerie:  
     
   
     
   

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz