Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Peniscola, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Peniscola Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Peniscola - transparent 19° C Zítra Počasí v Peniscola - transparent 15 - 21° C24.10. Počasí v Peniscola - transparent 14 - 20° C
25.10. Počasí v Peniscola - transparent 16 - 22° C26.10. Počasí v Peniscola - transparent 16 - 22° C27.10. Počasí v Peniscola - transparent 15 - 22° C
28.10. Počasí v Peniscola - transparent 17 - 22° C29.10. Počasí v Peniscola - transparent 18 - 26° C30.10. Počasí v Peniscola - transparent 20 - 23° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Peníscola je vyhlášené letovisko ve Španělsku . Nachází se na pobřeží Costa del Azahar, cca 120 km severně od Valencie . V současnosti tu žije cca 8 000 obyvatel. Peníscola láká návštěvníky na své památky, krásné pláže a každoroční filmový festival komedie.
     
Pláže a koupání:   Peniscola je vyhlášena nádhernými plážemi s hebkým bílým pískem. Jelikož je pláž velmi atraktivní, je zde většinou plno a však zázemí je tu kompletní. Vstup do moře je velmi pozvolný a voda velice čistá.
     
Transfer z letiště:   Transfer z mezinárodního letiště Valencia trvá asi 60 minut.
     
Možnosti zábavy:   Samozřejmostí je široká nabídka aktivit. Můžete si tu zahrát plážový volejbal, fotbal, petanque, potápět se, rybařit, jezdit na skútru či kajaku, vyzkoušet si vodní lyžování či windsurfing. Nechybí tu ani dětská hřiště, půjčovna šlapadel, půjčovna jízdních kol a motokáry. Peníscola hostí behěm roku mnoho oslav a festivalů. K těm nejvyhlášenějším patří slavnosti patronky města Ermitany, které probíhají začátkem září a trvají až dva týdny. Vyhlášený je i zdejší filmový festival komedie, který se koná každý rok.
     
Doporučujeme:   Papežský hrad na 54 metrů vysokém skalnatém poloostrově poskytuje neopakovatelný pohled na kilometry pobřeží na severu s novostavbami turistických kapacit, stejně jako na jih na pohoří Sierra de Irta pozvolna se přes skalnaté pobřeží svažující k mořské hladině.
     
Místní doprava:   Dopravní infrastruktura je na velice dobré úrovni. Mezi středisky fungují spolehlivé autobusové linky, vlakové spoje a taxíky. Oblast nabízí i síť spolehlivých autopůjčoven.
     
Odkazy na videa:   Peniscola a další střediska
     
Odkazy na stránky:   www.peniscola.es
     
Fotogalerie:  
     
   

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz