Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Roses, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Roses Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Roses - transparent 25° C Zítra Počasí v Roses - transparent 19 - 23° C25.6. Počasí v Roses - transparent 22 - 23° C
26.6. Počasí v Roses - transparent 19 - 23° C27.6. Počasí v Roses - transparent 20 - 25° C28.6. Počasí v Roses - transparent 21 - 26° C
29.6. Počasí v Roses - transparent 22 - 25° C30.6. Počasí v Roses - transparent 21 - 25° C1.7. Počasí v Roses - transparent 21 - 24° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Roses je nejstarším městem Katalánska a závŕoveň se jedná o nejvýchodněji položené středisko na Divokém pobřeží. Je to klidné místo se zachovalým starým městem a celkově na přijíždějícího turistu působí romantickým dojmem. Kvalitní zázemí a překrásné okolí jsou faktory, které by měly rozhodnout o místě, kde budete letos trávit svojí dovolenou.
     
Pláže a koupání:   Roses má krásnou písčitou pláž s pozvolným vstupem do klidného a čistého moře. Pláž má veškeré zázemí, včetně toalet a sprch, či široké nabídky vodních sportů. Menší neorganizované pláže se nacházejí v okolí městečka a mají skalnatý povrch.
     
Transfer z letiště:   Vzdálenost od České republiky činí cca 1 100 km. Většina letů přistává na mezinárodním letišti v Gironě (GRO). Doba letu z ČR trvá asi 1 hodinu a 50 minut. Transfer do Roses pak 30 minut. V případě autobusové dopravy trvá jízda cca 22 hodin od českých hranic.
     
Možnosti zábavy:   V centru Roses se nachází mnoho restaurací, hospod, kaváren, tanečních klubů, barů a obchůdků se suvenýry. Obecně patří středisko mezi klidnější.
     
Doporučujeme:   Roses je nejstarší město Katalánska a má zachovalé staré centrum. To si doporučujeme projít hlavně ve večerních hodinách, kdy křivlokaé uličky začínají ožívat a hrát všemi barvami. Dalším atraktivním cílem je nedaleká Girona.
     
Místní doprava:   Roses má dobré vlakové a autobusové spojení s okolními středisky. Ve středisku si lze zapůjčit automobil, skútr, či horské kolo.
     
Odkazy na videa:   Roses - nejstarší město Katalánska
     
Odkazy na stránky:   www.roses.es/
    www.roses.cat
     
Fotogalerie:  
     
   

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz