Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená L´Estartit, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

L´Estartit Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Tamariu - transparent 12° C Zítra Počasí v Tamariu - transparent 6 - 9° C23.2. Počasí v Tamariu - transparent 5 - 8° C
24.2. Počasí v Tamariu - transparent 4 - 9° C25.2. Počasí v Tamariu - transparent 7 - 11° C26.2. Počasí v Tamariu - transparent 7 - 10° C
27.2. Počasí v Tamariu - transparent 5 - 8° C28.2. Počasí v Tamariu - transparent 6 - 8° C1.3. Počasí v Tamariu - transparent 4 - 9° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Příjemné, menší letovisko se nachází v severovýchodní části Costa Bravy, nedaleko okresního města Girona. Jedná se o klidné místo, o ideální destinaci pro potápění a provozování golfu.
     
Pláže a koupání:   Letovisko má krásnou, cca 2 km dlouhou pláž s pozovolným vstupem do moře. Pláž je písečná a je vybavena veškerým zázemím. Je zde široká nabídka vodních sportů.
     
Transfer z letiště:   Vzdálenost od České republiky činí cca 1 100 km. Většina letů přistává na mezinárodním letišti v Gironě (GRO). Doba letu z ČR trvá asi 1 hodinu a 50 minut. Transfer do Estartitu pak 40 minut. V případě autobusové dopravy trvá jízda cca 24 hodin od českých hranic.
     
Možnosti zábavy:   Podél pláže se táhne pobřežní promenáda, lemovaná různými restauracemi, kavárnami, bary, kluby, diskotékami, obchdůky se suvenýry. V centru města se též koná velký trh.
     
Doporučujeme:   Doporučujeme využít nabídku cestovních kanceláří v místě pobytu a vyjet si do nedaleké Girony, či do vzdálenější Barcelony. V letovisku samotném se nenacházejí žádné pamětihodnosti.
     
Místní doprava:   Estartit má dobré vlakové a autobusové spojení s okolními středisky. Ve středisku si lze zapůjčit automobil, skútr, či horské kolo.
     
Odkazy na videa:   L´Estartit a okolí
     
Odkazy na stránky:   www.lestartit.net
    www.visitestartit.com/en
    www.oceansub-estartit.com
     
Fotogalerie:  
     
   
     
   

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz