Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Empuriabrava, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Empuriabrava Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Roses - transparent 28° C Zítra Počasí v Roses - transparent 22 - 28° C25.7. Počasí v Roses - transparent 24 - 30° C
26.7. Počasí v Roses - transparent 25 - 29° C27.7. Počasí v Roses - transparent 25 - 28° C28.7. Počasí v Roses - transparent 25 - 29° C
29.7. Počasí v Roses - transparent 26 - 29° C30.7. Počasí v Roses - transparent 25 - 28° C31.7. Počasí v Roses - transparent 25 - 30° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Empuriabrava se vymyká průměru místních letovisek. Jedná se o takové malé "Španělské Benátky". Městečko je postaveno na umělých kanálech s celkovou délkou okolo 20 km a rozkládá se na 15 ostrovech. Je to klidnější místo se vším, co správný turista potřebuje ke svému pobytu u moře.
     
Pláže a koupání:   Zdejší moře je velice klidné a čisté. Pláž v Empuriabrava je rozdělena na dva úseky centrem městečka. Pláže jsou široké 140 m a dlouhé téměř 3 km a po celém úseku jsou lemovány hotely, penziony, kavárnami a bary. Vstup do moře je pozvolný a vhodný pro neplavce a malé děti. Povrch je spíše písečný, místy skalnatý. Městská pláž je kompletně vybavená a nechybí na ni ani nabídka vodních sportů.
     
Transfer z letiště:   Vzdálenost od České republiky činí cca 1 200 km. Většina letů přistává na mezinárodním letišti v Barceloně (BCN). Doba letu z ČR trvá asi 2 hodiny. Transfer do Empuriabravy pak 150 minut. V případě autobusové dopravy trvá jízda cca 22 hodin od českých hranic.
     
Možnosti zábavy:   Centrem se táhne promenáda, lemovaná různými restauracemi, kavárnami, bary, kluby, diskotékami, obchdůky se suvenýry. V centru města se též koná velký trh. Nedaleko města se nachází zábavní park Marineland s vystoupením delfínů, lachtanů a papoušků, dále pak motokárový okruh, četná sportoviště, či golfové hřiště.
     
Doporučujeme:   Doporučujeme se projít uličkami starého města a nasát atmosféru starých dobrých časů, či se projet na gondolách. Též je nádherným výletem jízda vláčkem do Barcelony. Zde si určitě zaslouží obdiv jeden z novodobých divů světa. Katedrála Sagrada Família.
     
Místní doprava:   Empuriabrava má dobré vlakové a autobusové spojení s okolními středisky. Po městečku se lze přepravovat i turistickým vláčkem. Ve středisku si lze zapůjčit automobil, skútr, či horské kolo. Po kanálech se dá jezdit na motorových člunech.
     
Odkazy na videa:   Dovolená v Empuria Brava
     
Odkazy na stránky:   www.empuriabravaonline.com
    www.empuriabrava-info.net
    www.empuriabravaonline.info
     
Fotogalerie:  

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz