Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Calpe, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Calpe Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Calpe - transparent 25° C Zítra Počasí v Calpe - transparent 23 - 25° C25.6. Počasí v Calpe - transparent 22 - 24° C
26.6. Počasí v Calpe - transparent 23 - 24° C27.6. Počasí v Calpe - transparent 22 - 24° C28.6. Počasí v Calpe - transparent 23 - 26° C
29.6. Počasí v Calpe - transparent 23 - 26° C30.6. Počasí v Calpe - transparent 23 - 25° C1.7. Počasí v Calpe - transparent 23 - 24° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Toto letovisko leží ve známé oblasti, velmi vhodné pro rodinnou rekreaci s dětmi. Na východě regionu sousedí s mořem a má dopravně výhodnou polohu. V hlavním městě je vše potřebné – od obchodů až po kulturní zábavu, lékárnu a lékařskou péči.
     
Pláže a koupání:   Pláž je převážně písčitá a moře klidné, ideální pro bezstarostné koupání. Na pláži se nachází většinou potřebné zázemí. Za letoviskem se nachází pár nedotčených plážiček, kde je klid a pozvolný vstup do vody. Nabídka vodních sportů je široká.
     
Transfer z letiště:   Vzdálenost od ČR činí cca 1 500 - 1 700 km. Doba letu trvá 150 - 190 minut. Transfery jsou prováděny z letiště Alicante – El Altet (ALC), přibližně 70 km (transfer trvá asi 100 minut) , anebo z letiště Valencia – Manises (VLC), přibližně 120 km (transfer trvá cca 140 minut). Doba jízdy autobusem z ČR činí cca 26 hodin.
     
Možnosti zábavy:   Všechna zábava je soustředěna do malebného Starého města, které přímo sálá romantikou. Jsou zde umístěny restaurace, kavárny, hospůdky, bary i několik klubů. Na pláži je pak možno provozovat řadu vodních sportů. Okolí pak přímo vybízí k procházkám a výletům.
     
Doporučujeme:   Doporučujeme procházku ke skále, která je symbolem a dominantou tohoto města. Pokud patříte mezi horolezce, rozhodně si tento objekt nenechte ujít. Dále doporučujeme procházku do starého města, či využít nabídku místních cestovních kanceláří a jet se podívat do Alicante nebo Valencie.
     
Místní doprava:   Calpe má skvělé spojení autobusem, vlakem i lodí do nedalekých středisek i větších měst, jako je Alicante, či Valencie. Ve středisku se též nachází i půjčovna aut, skútrů a kol.
     
Odkazy na videa:   Costa Blanca - letovisko Calpa
    Trh v Calpe
     
Odkazy na stránky:   www.calpe.es
    www.calpe.my-costa-blanca.co.uk/
     
Fotogalerie:  
     
   
     
   

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz