Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Segovia, Španělsko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Segovia Španělsko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Segovia - transparent 27° C Zítra Počasí v Segovia - transparent 19 - 29° C25.6. Počasí v Segovia - transparent 21 - 31° C
26.6. Počasí v Segovia - transparent 20 - 29° C27.6. Počasí v Segovia - transparent 18 - 27° C28.6. Počasí v Segovia - transparent 17 - 27° C
29.6. Počasí v Segovia - transparent 18 - 27° C30.6. Počasí v Segovia - transparent 19 - 28° C1.7. Počasí v Segovia - transparent 20 - 28° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Asi 100 km severozápadně od Madridu se nachází město Segovia, které je od roku 1985 zapsáno na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO. Většina průvodců se shoduje na tom, že Segovia nabízí turistům tři skutečné historické lahůdky – impozantní římský akvadukt, pohádkově kouzelný hrad a vznešenou katedrálu.Asi padesátitisícové město je oblíbeným cílem jednodenních výletů ze španělské metropole.
     
Transfer z letiště:   Jízda z mezinárodního letiště v Madridu trvá cca 2 hodiny a 30 minut.
     
Možnosti zábavy:   Kromě mnoha památek zde naleznete také restaurace, kavárny, bary, obchůdky, nákupní centra, divadla, kina, apod.
     
Doporučujeme:   Ve městě se nachází několik významných historických památek, jako je zdejší katedrála, staré město a akvadukt.Staré město a akvadukt byly v roce 1985 přiřazeny ke světovému dědictví.
     
Místní doprava:   Do Segovie se z Madridu dostanete autobusem asi v půlhodinových intervalem, vlakové spojení je asi každé dvě hodiny. Jednosměrná jízdenka oběma dopravními prostředky vás přijde asi na 6 eur.
     
Odkazy na videa:   Segovia - videoklip
     
Odkazy na stránky:   www.segoviamint.org
     
Fotogalerie:  

© 2011 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz