Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Lichnos, Řecko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Lichnos Řecko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Parga - transparent 17° C Zítra Počasí v Parga - transparent 13 - 17° C18.12. Počasí v Parga - transparent 9 - 12° C
19.12. Počasí v Parga - transparent 5 - 10° C20.12. Počasí v Parga - transparent 4 - 10° C21.12. Počasí v Parga - transparent 4 - 10° C
22.12. Počasí v Parga - transparent 6 - 11° C23.12. Počasí v Parga - transparent 7 - 13° C24.12. Počasí v Parga - transparent 8 - 12° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 Základní informace:   Lichnos se nachází jen několik kilometrů do Pargy, kam se snadno dostanete taxíkem nebo delší procházkou. Jedná se v podstatě o hotelový resort, který doporučujeme hlavně rodinám s dětmi.
     
Pláže:   V Lichnosu najdete krásné písčité pláže, sevřené mezi zalesněnými kopci. Pláže jsou upravené a naleznete na nich veškeré potřebné zázemí a to včetně centra vodních sportů s opravdu širokou nabídkou aktivit.
     
Transfer z letiště:   Mezinárodní letiště v Preveze je vzdáleno cca 60 km od Lichnosu. Transfer z letiště na ubytování bude trvat cca 75 minut.
     
Možnosti zábavy:   V resortu a jeho okolí se nachází mnoho restaurací, barů a obchůdků se suvenýry. Na pláži jsou pak k dispozivi vodní sporty. Za nočním životem je nutné vyrazit do Pargy.
     
Co nevynechat:   Nejbližším turistickým cílem je Parga. Městečko Parga leží v malé zátoce pod pohořím Pindos. Naproti je vidět malý ostrůvek s nasvíceným sněhobílým kostelíkem. Nad městem na malém poloostrově je zřícenina hradu, který nechal postavit paninský paša Ali.
     
Místní doprava:   Lichnos je spojen autobusovou linkou s Pargou, odtud se dá dále cestovat. V Parze se nachází autopůjčovny a existuje zde několik lodních linek.
     
Obrázky:  
     
 Video:   Omlouváme se, ale nebylo nalezeno vhodné video. Má-te li video, vhodné k tomuto letovisku, neváhejte nás kontaktovat.
     
Odkazy:   www.enjoy-lichnos.net/