Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Rachoni, Řecko, ceny od 13 491 Kč.

Detail destinace

Rachoni Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 13 491 Kč - 29 231 Kč.

Základní informace:   Malé letovisko Skala Rachoni je vzdáleno 11 km od hlavního města Thassos (Limenas) a leží v severozápadní části ostrova. Jsou zde dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které se táhnou až ke Skala Prinos. Štíhlé topoly, listnaté morušovníky a husté borovice poskytují stín mnoha návštěvníkům. Nekonečné pobřeží je poseto tavernami stojícími přímo u moře, kde je možno pojíst čerstvé ryby.
     
Pláže:   Místní pláž je oblíbenou atrakcí, neboť je dlouhá, pokrytá pískem a omývaná nádherně čistou, modrou a průzračnou vodou příjemné teploty. Ve většině míst se mořské dno svažuje zvolna do hlubin, avšak jsou části, kde je zapotřebí jistá opatrnost, neboť členitost pobřeží je příčinou lokálních prohlubní a velmi svažitého podmořského terénu. Před horkým sluncem se můžete ukrýt pod stínem stromů nebo si zapůjčit slunečník s lehátkem. Některé části pláže přináleží k hotelům, které vám zajistí patřičný komfort včetně občerstvení a některých, spíše tichých vodních sportů.
     
Transfer z letiště:   Charterové lety z Česka, Německa a Velké Británie přistávají na sezónním letišti v Kavale, odkud se jede do 30 km vzdáleného přístavu Keramotti a odsud pak dále trajektem (cca 45 minut) do hlavního města ostrova Limenas. Odsud pak transfer trvá už jen 20 minut.
     
Možnosti zábavy:   V městečku se nachází plno taveren, restaurací, barů a obchůdků s nejrůznějšími suvenýry. Pokud Vám nabídka nevyhovuje, doporučujeme autobusem sjet do hlavního města Limenas.
     
Co nevynechat:   Na ostrově doporučujeme navštívit horské vesničky Panagia a Marais, případně pevninské město Kavala s vykopávkami ve Phillipi.
     
Místní doprava:   Rachoni je spojeno autobusovou linkou s městem Limenas. Lze využít i taxík nebo si je možné vypůjčit auto nebo skútr.
     
Obrázky:  
     
Video:   Skala Rachoni
     
Odkazy:   www.thassostours.gr/areas_villages/skala-rachoni-2

Výsledky hledání
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Thassos » Rachoni Rachoni Bay starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Vídeň
Polopenze, All inclusive, Light all inclusive
Hodnocení:
2,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 26.5.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyVídeň 13 491 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyVídeň 15 291 Kč FM Detail
 26.5.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyOstrava 15 291 Kč FM Detail

další nabídky >