Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Rachoni, Řecko, ceny od 10 990 Kč.

Detail destinace

Rachoni Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 10 990 Kč - 29 990 Kč.

Základní informace:   Malé letovisko Skala Rachoni je vzdáleno 11 km od hlavního města Thassos (Limenas) a leží v severozápadní části ostrova. Jsou zde dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, které se táhnou až ke Skala Prinos. Štíhlé topoly, listnaté morušovníky a husté borovice poskytují stín mnoha návštěvníkům. Nekonečné pobřeží je poseto tavernami stojícími přímo u moře, kde je možno pojíst čerstvé ryby.
     
Pláže:   Místní pláž je oblíbenou atrakcí, neboť je dlouhá, pokrytá pískem a omývaná nádherně čistou, modrou a průzračnou vodou příjemné teploty. Ve většině míst se mořské dno svažuje zvolna do hlubin, avšak jsou části, kde je zapotřebí jistá opatrnost, neboť členitost pobřeží je příčinou lokálních prohlubní a velmi svažitého podmořského terénu. Před horkým sluncem se můžete ukrýt pod stínem stromů nebo si zapůjčit slunečník s lehátkem. Některé části pláže přináleží k hotelům, které vám zajistí patřičný komfort včetně občerstvení a některých, spíše tichých vodních sportů.
     
Transfer z letiště:   Charterové lety z Česka, Německa a Velké Británie přistávají na sezónním letišti v Kavale, odkud se jede do 30 km vzdáleného přístavu Keramotti a odsud pak dále trajektem (cca 45 minut) do hlavního města ostrova Limenas. Odsud pak transfer trvá už jen 20 minut.
     
Možnosti zábavy:   V městečku se nachází plno taveren, restaurací, barů a obchůdků s nejrůznějšími suvenýry. Pokud Vám nabídka nevyhovuje, doporučujeme autobusem sjet do hlavního města Limenas.
     
Co nevynechat:   Na ostrově doporučujeme navštívit horské vesničky Panagia a Marais, případně pevninské město Kavala s vykopávkami ve Phillipi.
     
Místní doprava:   Rachoni je spojeno autobusovou linkou s městem Limenas. Lze využít i taxík nebo si je možné vypůjčit auto nebo skútr.
     
Obrázky:  
     
Video:   Skala Rachoni
     
Odkazy:   www.thassostours.gr/areas_villages/skala-rachoni-2

Výsledky hledání
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Thassos » Rachoni Rachoni Bay starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Polopenze, All inclusive, Light all inclusive
Hodnocení:
1,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 22.6.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 10 990 Kč LM Detail
 22.6.2018 5 dní Light all inclusive leteckyleteckyPraha 12 510 Kč LM Detail
Načítám ... 22.6.2018 12 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 490 Kč LM Detail

další nabídky >