Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Potos, Řecko, ceny od 25 980 Kč.

Detail destinace

Potos Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 25 980 Kč - 35 960 Kč.

Základní informace:   Potos Typické letní středisko najdete na samotném jihu ostrova, místní přímořská promenáda lemovaná tavernami a bary je jedna z nejhezčích na ostrově. Kromě mnoha obchodů s různým turistickým zbožím zde najdete také půjčovny aut a motorek nebo dětský autodrom. Na písečné pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky. Pro milovníky klidu stačí popojít po pláži kousek za Potos, kde najdete klid a poloprázdnou pláž.
     
Pláže:   V rekreačním středisku Potos najdete hned tři pěkné pláže, všechny jen kousek od centra. Největší, několik kilometrů dlouhá pláž je pokryta hrubším pískem, kamínky a v některých částech pískem jemnějším.Ta je rušnější a kromě vodních sportů a možností pronájmu lehátek a slunečníků zde na Vás čekají plážové bary, restaurace a obchůdky. Další dvě pláže jsou mnohem menší, jedna komornější, druhá přináležející k jednomu z hotelů.
     
Transfer z letiště:   Charterové lety z Česka, Německa a Velké Británie přistávají na sezónním letišti v Kavale, odkud se jede do 30 km vzdáleného přístavu Keramotti a odsud pak dále trajektem (cca 45 minut) do hlavního města ostrova Limenas. Odsud pak transfer trvá už jen 40 minut.
     
Možnosti zábavy:   V úzkých ulicích městečka najdete spoustu příležitostí k nákupům i příjemnému posezení v některé z taveren, kde můžete nasávat ostrovní atmosféru a pozorovat okolní cvrkot.  V obchůdcích a marketech se dají koupit čerstvé i trvanlivé potraviny, suvenýry, oblečení, šperky a další zboží. V noci ožívá letovisko novou energií. Z mnoha barů a klubů se ozývá různorodá hudba a láká k tanci, poslechu a popíjení alkoholických nápojů. Některé z podniků jsou v provozu od západu slunce do rozbřesku.
     
Co nevynechat:   Na ostrově doporučujeme navštívit horské vesničky Panagia a Marais, případně pevninské město Kavala s vykopávkami ve Phillipi.
     
Místní doprava:   Potos je spojen autobusovou linkou s městem Limenas. Lze využít i taxík nebo si je možné vypůjčit auto nebo skútr.
     
Obrázky:  
     
   
     
Video:   Potos
     
Odkazy:   www.go-thassos.gr/about-thassos/touring-thassos/potos.html

Výsledky hledání
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Thassos » Potos Alexandra Beach Thassos Spa Resort starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Polopenze
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.6.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyOstrava 25 980 Kč FM Detail
 5.6.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 25 980 Kč FM Detail
 5.6.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyBrno 25 980 Kč FM Detail

další nabídky >