Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Pefkari, Řecko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Pefkari Řecko - transparent

za cenu .

 Základní informace:   Menší letovisko ležící mezi Limenárií (cca 2 km) a Potosem (cca 1 km) je ideálním místem pro trávení klidné dovolené. Celé okolí je porostlé piniovými háji. Najdete zde krásnou pláž, taverny, bary i minimarkety, večer se můžete projít do vedlejšího Potosu za zábavou nebo si jen tak posedět v plážovém baru a pozorovat odraz měsíce v moři. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet některý z vodních sportů.
     
Pláže:   Pláž tvoří několik set metrů dlouhé písčité pásmo s oblázky a kamínky v některých částech, které se ponořuje do tyrkysových, průzračně čistých vod a pokrývá mořské dno. Pláž doporučujeme rodinám s dětmi a méně zdatným plavcům. Je zde možné si vyzkoušet opravdu mnoho vodních sportů, případně si pronajmout plážový set.
     
Transfer z letiště:   Charterové lety z Česka, Německa a Velké Británie přistávají na sezónním letišti v Kavale, odkud se jede do 30 km vzdáleného přístavu Keramotti a odsud pak dále trajektem (cca 45 minut) do hlavního města ostrova Limenas. Odsud pak transfer trvá už jen 40 minut.
     
Možnosti zábavy:   Na labužníky čekají vyhlášené restaurace, taverny a bary s dlouhou provozní dobou. Směrem do vnitrozemí se určitě vydejte, pokud holdujete hlasité hudbě a zábavě do rozbřesku. Najdete tam totiž největší disko klub pod širým nebem na Thassu. Tam míří samozřejmě především mladí  návštěvníci ostrova, kteří tu skotačí až do rána.
     
Co nevynechat:   Na ostrově doporučujeme navštívit horské vesničky Panagia a Marais, případně pevninské město Kavala s vykopávkami ve Phillipi.
     
Místní doprava:   Pefkari je spojeno autobusovou linkou s městem Limenas. Lze využít i taxík nebo si je možné vypůjčit auto nebo skútr.
     
Obrázky:  
     
 Video:   Pefkari
     
Odkazy:   www.camping-pefkari.gr