Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Kinira, Řecko, ceny od 13 852 Kč.

Detail destinace

Kinira Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 13 852 Kč - 18 790 Kč.

 Základní informace:   Kinira je menším klidným letoviskem vhodným především pro rodiny s malými dětmi a klienty, co mají rádi klid a hezké čisté prostředí.
     
Pláže:   V oblasti Kinira jsou dvě zlatavé pláže s průzračným mořem. Nalevo, nedaleko pobřeží, vidíme zelený ostrůvek Kinira, který je častým útočištěm divokých králíků. Naproti, pod horou ve tvaru dobře opracovaného jehlanu, se rozprostírají dvě kinirské písčité pláže, severní a jižní. Obě s průzračnou vodou a hustou vegetací. Pláže odděluje skalnatý výběžek, který vybíhá do modrozeleného moře a hostí na svém skalnatém povrchu několik domků a vesnice. Na všech plážích v okolí je možnost pronájmu plážového setu. Cca 5 km od Kiniry se nachází krásná pláž Paradise Beach.
     
Transfer z letiště:   Charterové lety z Česka, Německa a Velké Británie přistávají na sezónním letišti v Kavale, odkud se jede do 30 km vzdáleného přístavu Keramotti a odsud pak dále trajektem (cca 45 minut) do hlavního města ostrova Limenas. Odsud pak transfer trvá už jen 20 minut.
     
Možnosti zábavy:   V Kiniře naleznete jen pár taveren a obchůdků. Pro více možností zábavy doporučujeme navštívit městečko Limenas, případně pak okresní město Kavala na řecké pevnině.
     
Co nevynechat:   Nabízí se zde cíle pro pěší turistiku. Díky historii, spojené s těžbou zlata zde jsou zavřené důlní šachty a o kousek dál se nachází zbytky starých lázní. Dále doporučujeme autobusem navštívit hlavní město ostrova - Limenas.
     
Místní doprava:   Kinira je spojena autobusovou linkou s městem Limenas. Taxík, či případný pronájem auta nebo motocyklu je nutné zařídit přes hotel.
     
Obrázky:  
     
 Video:   Kinira
     
Odkazy:   www.gothassos.com/Kinira

Výsledky hledání
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Thassos » Kinira Sylvia starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Polopenze
Hodnocení:
3,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 12.6.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 13 852 Kč Detail
Načítám ... 4.9.2018 11 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 14 622 Kč Detail
Načítám ... 22.6.2018 12 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 15 007 Kč Detail

další nabídky >