Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Ireon, Řecko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Ireon Řecko - transparent

za cenu .

Základní informace:   Menší, ale velice hezké, klidné letovisko se nachází nedaleko letiště Samos. Kromě pohodové prázdninové atmosféry se vám jistě zalíbí místní náměstíčko, které hýří všemi barvami a naleznete tu vše potřebné. Vzhledem k dobrému zázemí pro děti doporučujeme i rodinám s malými dětmi.
     
Pláže:   Pláž Ireon je smíšená písečno-oblázková a táhne se na jednu stranu až k Pythagorionu. Vstup do vody je pozvolný. Pláž na druhé straně střediska je členěna do malých zátok s příjemnou poklidnou atmosférou.
     
Transfer z letiště:   Transfer z letiště trvá okolo 15 minut.
     
Možnosti zábavy:   Naleznete zde taverny a  bary s možností příjemného posezení i obchody se základními potřebami. Jsou zde taverny vyhlášené rybími specialitami. Pro děti nechybí ani dětské hřiště.
     
Co nevynechat:   Doporučujeme sjet do hlavního města Pythagorion a projít si zde hrad a několik muzeí. Nedaleko samotného Ireonu se nachází archeologické naleziště - chrám Heraion - chrám bohyně Héry, který svého času byl dvakrát větší než Parthenón v Athénách.
     
Místní doprava:   Ireon má dobré autobusové spojení s Pythagorionem a jinými letovisky v okolí. Lze si zavolat taxík, či přes hotel zapůjčit nějaký dopravní prostředek.
     
Obrázky:  
     
Video:   Ireon
     
Odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.