Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Lardos, Řecko, ceny od 10 350 Kč.

Detail destinace

Lardos Řecko - transparent

Nabízíme 10 ubytovacích kapacit za cenu 10 350 Kč - 57 318 Kč.

 

Základní informace:   Lardos a Pefki jsou dvě malá turistická městečka, od sebe vzdálená cca 2 km. Leží na jihovýchodě ostrova Rhodos a jsou obklopena krásnou přírodou. Podél hlavní silnice, která po pobřeží vede až do hlavního města Rhodosu se nachází mnoho kavárniček, restaurací a obchůdků. Obě letoviska také spojuje cca 5 kilometrů dlouhá písečná pláž Pefkos Beach, na kterou se sjíždějí turisté z celého okolí. Pefki a Lardos jsou autobusovou linkou spojena s Lindosem, Faliraki, poloostrovem Prassonissi a hlavním městem Rhodos - všechny tyto lokality doporučujeme navštívit. Pefki i Lardos jsou ideálním výchozím bodem pro poznání celého Rhodosu. Tuto rekreační oblast doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí prožít klidnou, ničím nerušenou dovolenou.
       
Pláže:   Samotná pláž v Lardosu je oblázkovo-písčitá a nabízí všechno, co správný turista potřebuje. Je zde možnost pronájmu plážového setu (cena cca 6-8) i rozsáhlá nabídka vodních sportů - šlapadla, půjčovna kánoí, pronájem potápěčského vybavení - všechno v cenové relaci 15-45. Každý si tu najde to své místečko - jsou tu místa klidná i velice rušná. Jižně od pláže Lardos se dá po pobřeží dojít až na hezkou a příjemnou pláž Glistra s dobrým zázemím a pronájmem plážového setu za stejnou cenu jako  v Lardosu - její návštěvu doporučujeme spíše turistům, kteří vyhledávají klid. Přes několik hotelových pláží a klidných vylidněných plážiček se dá směrem na východ plynule dostat na veřejnou pláž v Pefki, kam se pěší chůzí dostanete za cca 60 minut. Městská pláž Pefki je písčito-oblázková, měří 700 m a najdete na ní plážové sety, stejnou nabídku sportovních aktivit ve stejných cenových relacích jako v Lardosu. Jedná se klidnější pláž v okolí.Všechny zmíněné pláže mají pozvolný vstup do vody a doporučujeme je rodinám s dětmi a neplavcům. Voda je ve zdejších místech velmi čistá.
       
Vzdálenost od letiště:   Vzdálenost od mezinárodního letiště Rhodos - Diagoras je cca 60 kilometrů. Jedete-li s cestovní kanceláří a máte zajištěný transfer, očekávejte cca 90 minut dlouhou jízdu vnitrozemím, v případě přejezdu přes hlavní město transfer trvá cca135 minut. Do oblasti Pefki/Lardos se dá z letiště též dostat taxíkem (cena jízdného se pohybuje kolem 70€), nebo autobusem společnosti RODA do hlavního města Rhodos (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 30 minut - linka Rhodos-Ialyssos, cena jízdného cca 1,5€) a odtud pak jedním u autobusů společnosti KTEL (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 90 minut; linka Rhodos-Prassonissi, cena jízdného 10-15€).
       
Možnosti zábavy:   Vesnička Lardos si zanechává stále svůj maloměstský ráz a pokud můžete mít štěstí, tak uvidíte typickou řeckou svatbu, náboženské procesí, průvody oslavy,… a další akce. Naproti tomu letovisko Lardos je nové, moderní s mnoha hotely, tavernami, restauracemi, kavárnami, bary, kluby a obchůdky. Většina zdejších podniků alespoň jednou týdně pořádá pro své návštěvníky řecký večer. Centrem zábavy v letovisku Lardos je úchvatný hotel Lindos Princess, kde se každý den koná nějaká akce od folklórních večerů, přes promítání filmů až po uvádění známých muzikálů. Městečko Pefkos je místem ideálním pro procházky. Pefkos je totiž umístěn v krásné přírodě, do níž jsou citlivě začleněné okolní hotely a apartmány. Podél pobřežní silnice se nachází mnoho rozkvetlých zahrad, obchůdků, taveren, barů a různých podniků, které mají otevřeno do brzkých ranních hodin a při troše štěstí můžete narazit i na folklórní představení. Výhodou obou středisek je, že jsou od sebe oddělené části klidnější a rušnější a zároveň si tu všude každý najde něco pro sebe.
       
Co byste zde neměli vynechat:   Pokud již navštívíte oblast Pefki/Lardos, tak se nejdřív porozhlédněte po nich samotných. Například Lardos je pokládán za zbytek té typické řecké kultury. Z celého tohoto místa vyzařuje jistá velice pozitivní energie. Kromě staré zástavby se zde dá narazit na velmi nádherné náměstíčko se starou kašnou z dob Benátčanů. Náměstíčko lemuje několik hospůdek, restaurací a kavárniček. Určitě si do jedné zajděte, objednejte si čerstvou kávu a popovídejte třeba s domorodci, kteří Vám poví o různých zajímavostech ohledně Lardosu i celého ostrova. Ještě předtím si ale vesničku projděte - úzké uličky s kamennou dlažbou, všudypřítomná květinová výzdoba, bílé domečky a poněkud zpomalený život učaroval již ne jednomu turistovi. V nejstarší části Lardosu se nachází kostelík Agios Taxarchas s krásnou zvonicí, jež je obklopen cypřiši. Pefki může sice nabídnout jen staré rybářské domky, o to víc však potěší bohaté okolí. Kromě úžasné přírody v čele s žulovými skálami doporučujeme navštívit typicky rybářskou vesničku Lothiarika, vzdálenou cca 2 kilometry. Hlavními lákadly však je staré město Lindos s Akropolí a poloostrůvek Prassonissi na samotném jihu ostrova s překrásnými plážemi. Lahůdkou pro náročné je však hotelový komplex Lindos Princess, který je postavený v neoklasicistickém stylu. Jedná se o krásnou stavbu, kde se snoubí starší stavební prvky s moderním vzhledem. Hotel Lindos Princess je jedním ze zdejších center zábavy. Hotel pořádá různé zábavní večery, představení, atd. Rozhodně byste ho při návštěvě Lardosu neměli vynechat.
       
Místní doprava:   I když se jedná o celkem odlehlou oblast, jsou vesničky Pefki a Lardos skvěle dostupné. Směrem na jih přes ně jezdí linky na poloostrůvek Prassonissi (cena cca 3) a směrem na sever pak do Lindosu (cena cca 3€), na pláž Tsambika (cena cca 4,50€), do Kolymbie a Faliraki (cena cca 5-6€) s konečnou v hlavním městě Rhodos (cena cca 10€). Ve vesničce Pefki se autobusová zastávka nachází na hlavní silnici, v Lardosu na hlavním náměstí a mezi nimi ještě u hotelu Ilyssion. Intervaly autobusů jsou cca 30-90 minut. Nejbližší stanoviště taxíků je v Lindosu. V Lardosu lze narazit na půjčovnu automobilů za cenu cca 45 na 3 dny. Na orientaci není Pefki ani Lardos není těžký. Všechna důležitá místa, hotely a apartmány jsou umístěny podél pobřežní silnice, kterou nelze přehlédnout. 
       
Obrázky:    
       
     
       
     
       
     
       
Video:    Záběry z letoviska Lardos s hudebním doprovodem
     Festival vína v Lardosu
     Pláže v Pefki
       
Další odkazy:    Oficiální stránka Lardosu v anglickém jazyce
     Oficiální stránka Pefkosu v anglickém jazyce
     Britské stránky, které jsou zaměřeny na pláž Pefkos
Výsledky hledání
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Olive Garden starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
3,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
550 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 350 Kč FM Detail
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 490 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 950 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Ilyssion starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
3,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 690 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 950 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 390 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Katikies Studios & Apartments starstarstar
Apartmány
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 30.5.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 700 Kč FM Detail
 30.5.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 10 700 Kč FM Detail
 1.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyOstrava 10 700 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Kamari Beach starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Bez stravy, Snídaně, All inclusive
Hodnocení:
4,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 890 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 950 Kč FM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 11 690 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos El Vita starstarstar
Studia
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
6,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 25.9.2018 9 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 11 301 Kč Detail
Načítám ... 25.9.2018 9 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 12 301 Kč Detail
Načítám ... 12.6.2018 9 dní Bez stravy leteckyleteckyOstrava 12 606 Kč Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Smartline Ellia starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
4,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
450 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 11 692 Kč FM Detail
 4.6.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 11 990 Kč FM Detail
 19.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 316 Kč FM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Lardos Bay starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Snídaně, All inclusive, Light all inclusive
Hodnocení:
3,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 4.6.2018 4 dny Light all inclusive leteckyleteckyPraha 11 890 Kč FM Detail
 20.5.2018 8 dní Light all inclusive leteckyleteckyPraha 12 190 Kč LM Detail
 7.6.2018 4 dny Light all inclusive leteckyleteckyPraha 12 590 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Costa Lindia starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
4,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 13 090 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 13 090 Kč FM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 13 390 Kč FM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Belmare starstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
4,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 16 990 Kč Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Lindos Princess starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
5,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 25.9.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 21 862 Kč Detail
Načítám ... 28.9.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 21 862 Kč Detail
Načítám ... 8.6.2018 9 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 24 106 Kč Detail

další nabídky >