Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Lardos, Řecko, ceny od 9 742 Kč.

Detail destinace

Lardos Řecko - transparent

Nabízíme 12 ubytovacích kapacit za cenu 9 742 Kč - 147 450 Kč.

 

Základní informace:   Lardos a Pefki jsou dvě malá turistická městečka, od sebe vzdálená cca 2 km. Leží na jihovýchodě ostrova Rhodos a jsou obklopena krásnou přírodou. Podél hlavní silnice, která po pobřeží vede až do hlavního města Rhodosu se nachází mnoho kavárniček, restaurací a obchůdků. Obě letoviska také spojuje cca 5 kilometrů dlouhá písečná pláž Pefkos Beach, na kterou se sjíždějí turisté z celého okolí. Pefki a Lardos jsou autobusovou linkou spojena s Lindosem, Faliraki, poloostrovem Prassonissi a hlavním městem Rhodos - všechny tyto lokality doporučujeme navštívit. Pefki i Lardos jsou ideálním výchozím bodem pro poznání celého Rhodosu. Tuto rekreační oblast doporučujeme zákazníkům, kteří chtějí prožít klidnou, ničím nerušenou dovolenou.
       
Pláže:   Samotná pláž v Lardosu je oblázkovo-písčitá a nabízí všechno, co správný turista potřebuje. Je zde možnost pronájmu plážového setu (cena cca 6-8) i rozsáhlá nabídka vodních sportů - šlapadla, půjčovna kánoí, pronájem potápěčského vybavení - všechno v cenové relaci 15-45. Každý si tu najde to své místečko - jsou tu místa klidná i velice rušná. Jižně od pláže Lardos se dá po pobřeží dojít až na hezkou a příjemnou pláž Glistra s dobrým zázemím a pronájmem plážového setu za stejnou cenu jako  v Lardosu - její návštěvu doporučujeme spíše turistům, kteří vyhledávají klid. Přes několik hotelových pláží a klidných vylidněných plážiček se dá směrem na východ plynule dostat na veřejnou pláž v Pefki, kam se pěší chůzí dostanete za cca 60 minut. Městská pláž Pefki je písčito-oblázková, měří 700 m a najdete na ní plážové sety, stejnou nabídku sportovních aktivit ve stejných cenových relacích jako v Lardosu. Jedná se klidnější pláž v okolí.Všechny zmíněné pláže mají pozvolný vstup do vody a doporučujeme je rodinám s dětmi a neplavcům. Voda je ve zdejších místech velmi čistá.
       
Vzdálenost od letiště:   Vzdálenost od mezinárodního letiště Rhodos - Diagoras je cca 60 kilometrů. Jedete-li s cestovní kanceláří a máte zajištěný transfer, očekávejte cca 90 minut dlouhou jízdu vnitrozemím, v případě přejezdu přes hlavní město transfer trvá cca135 minut. Do oblasti Pefki/Lardos se dá z letiště též dostat taxíkem (cena jízdného se pohybuje kolem 70€), nebo autobusem společnosti RODA do hlavního města Rhodos (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 30 minut - linka Rhodos-Ialyssos, cena jízdného cca 1,5€) a odtud pak jedním u autobusů společnosti KTEL (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 90 minut; linka Rhodos-Prassonissi, cena jízdného 10-15€).
       
Možnosti zábavy:   Vesnička Lardos si zanechává stále svůj maloměstský ráz a pokud můžete mít štěstí, tak uvidíte typickou řeckou svatbu, náboženské procesí, průvody oslavy,… a další akce. Naproti tomu letovisko Lardos je nové, moderní s mnoha hotely, tavernami, restauracemi, kavárnami, bary, kluby a obchůdky. Většina zdejších podniků alespoň jednou týdně pořádá pro své návštěvníky řecký večer. Centrem zábavy v letovisku Lardos je úchvatný hotel Lindos Princess, kde se každý den koná nějaká akce od folklórních večerů, přes promítání filmů až po uvádění známých muzikálů. Městečko Pefkos je místem ideálním pro procházky. Pefkos je totiž umístěn v krásné přírodě, do níž jsou citlivě začleněné okolní hotely a apartmány. Podél pobřežní silnice se nachází mnoho rozkvetlých zahrad, obchůdků, taveren, barů a různých podniků, které mají otevřeno do brzkých ranních hodin a při troše štěstí můžete narazit i na folklórní představení. Výhodou obou středisek je, že jsou od sebe oddělené části klidnější a rušnější a zároveň si tu všude každý najde něco pro sebe.
       
Co byste zde neměli vynechat:   Pokud již navštívíte oblast Pefki/Lardos, tak se nejdřív porozhlédněte po nich samotných. Například Lardos je pokládán za zbytek té typické řecké kultury. Z celého tohoto místa vyzařuje jistá velice pozitivní energie. Kromě staré zástavby se zde dá narazit na velmi nádherné náměstíčko se starou kašnou z dob Benátčanů. Náměstíčko lemuje několik hospůdek, restaurací a kavárniček. Určitě si do jedné zajděte, objednejte si čerstvou kávu a popovídejte třeba s domorodci, kteří Vám poví o různých zajímavostech ohledně Lardosu i celého ostrova. Ještě předtím si ale vesničku projděte - úzké uličky s kamennou dlažbou, všudypřítomná květinová výzdoba, bílé domečky a poněkud zpomalený život učaroval již ne jednomu turistovi. V nejstarší části Lardosu se nachází kostelík Agios Taxarchas s krásnou zvonicí, jež je obklopen cypřiši. Pefki může sice nabídnout jen staré rybářské domky, o to víc však potěší bohaté okolí. Kromě úžasné přírody v čele s žulovými skálami doporučujeme navštívit typicky rybářskou vesničku Lothiarika, vzdálenou cca 2 kilometry. Hlavními lákadly však je staré město Lindos s Akropolí a poloostrůvek Prassonissi na samotném jihu ostrova s překrásnými plážemi. Lahůdkou pro náročné je však hotelový komplex Lindos Princess, který je postavený v neoklasicistickém stylu. Jedná se o krásnou stavbu, kde se snoubí starší stavební prvky s moderním vzhledem. Hotel Lindos Princess je jedním ze zdejších center zábavy. Hotel pořádá různé zábavní večery, představení, atd. Rozhodně byste ho při návštěvě Lardosu neměli vynechat.
       
Místní doprava:   I když se jedná o celkem odlehlou oblast, jsou vesničky Pefki a Lardos skvěle dostupné. Směrem na jih přes ně jezdí linky na poloostrůvek Prassonissi (cena cca 3) a směrem na sever pak do Lindosu (cena cca 3€), na pláž Tsambika (cena cca 4,50€), do Kolymbie a Faliraki (cena cca 5-6€) s konečnou v hlavním městě Rhodos (cena cca 10€). Ve vesničce Pefki se autobusová zastávka nachází na hlavní silnici, v Lardosu na hlavním náměstí a mezi nimi ještě u hotelu Ilyssion. Intervaly autobusů jsou cca 30-90 minut. Nejbližší stanoviště taxíků je v Lindosu. V Lardosu lze narazit na půjčovnu automobilů za cenu cca 45 na 3 dny. Na orientaci není Pefki ani Lardos není těžký. Všechna důležitá místa, hotely a apartmány jsou umístěny podél pobřežní silnice, kterou nelze přehlédnout. 
       
Obrázky:    
       
     
       
     
       
     
       
Video:    Záběry z letoviska Lardos s hudebním doprovodem
     Festival vína v Lardosu
     Pláže v Pefki
       
Další odkazy:    Oficiální stránka Lardosu v anglickém jazyce
     Oficiální stránka Pefkosu v anglickém jazyce
     Britské stránky, které jsou zaměřeny na pláž Pefkos
Výsledky hledání
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos El Vita starstarstar
Studia
letecky
Praha, Brno
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
6,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 25.9.2018 9 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 742 Kč Detail
Načítám ... 25.9.2018 9 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 742 Kč Detail
 25.9.2018 12 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 10 990 Kč LM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Olive Garden starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Snídaně, All inclusive
Hodnocení:
3,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
450 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 9 990 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 490 Kč LM Detail
Načítám ... 2.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 10 750 Kč LM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Kamari Beach starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Vídeň
Snídaně, All inclusive
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 9 990 Kč LM Detail
 28.8.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 990 Kč LM Detail
 18.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 990 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Lardos Bay starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Snídaně, Polopenze, Plná penze, All inclusive, Light all inclusive
Hodnocení:
3,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 10 090 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 10 690 Kč LM Detail
 29.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 700 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Sun Beach Lindos starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy, All inclusive, Light all inclusive
Hodnocení:
3,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 490 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 190 Kč LM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 11 250 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Smartline Ellia starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
4,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
450 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 2.9.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyBrno 10 690 Kč LM Detail
 30.9.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 490 Kč LM Detail
 23.8.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 590 Kč LM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Sunshine starstar
Hotel
letecky
Praha, Vídeň
Snídaně
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 24.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 11 211 Kč Detail
 26.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 11 227 Kč Detail
 2.10.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 11 261 Kč Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Belmare starstarstar
Hotel
letecky
Praha
Bez stravy, Snídaně, All inclusive
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 2.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 150 Kč LM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 150 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 350 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Costa Lindia starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno
All inclusive
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 14 090 Kč LM Detail
Načítám ... 30.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 14 290 Kč LM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 14 290 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Lindian Village starstarstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Snídaně, Polopenze
Hodnocení:
5,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 14 750 Kč LM Detail
Načítám ... 26.9.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 15 090 Kč LM Detail
Načítám ... 27.9.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 15 150 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Medblue Lardos starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
2,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 24.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 15 990 Kč LM Detail
Načítám ... 28.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 15 990 Kč LM Detail
Načítám ... 3.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyOstrava 16 990 Kč Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Lardos Lindos Princess starstarstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
5,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 16 090 Kč LM Detail
Načítám ... 1.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 16 890 Kč LM Detail
Načítám ... 2.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 16 890 Kč LM Detail

další nabídky >