Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Kolymbia, Řecko, ceny od 9 690 Kč.

Detail destinace

Kolymbia Řecko - transparent

Nabízíme 29 ubytovacích kapacit za cenu 9 690 Kč - 90 720 Kč.

 

Základní informace:   Kolymbia je hezkým, upraveným střediskem s příjemnou atmosférou, které se rozprostírá na východní části ostrova Rhodos, ve vzdálenosti cca 10 km od rušného střediska Faliraki a 27 km od hlavního města Rhodes Town, s nimiž je spojena pravidelnou autobusovou linkou. Za zmínku rozhodně stojí pozoruhodná 3,5 km dlouhá hlavní ulice s eukalyptovou alejí, lemovaná restauracemi, bary a obchůdky. Kolymbia je oblíbená zejména také pro své oblázkové, písčité a oblázkovo-písčité pláže s možností sporotvního vyžití. V okolí městečka se dá podnikout mnoho různých aktivit, z nichž doporučujeme hlavně vycházku do vnitrozemí nebo do romantických zátok. Letovisko Kolymbia doporučujeme všem zákazníkům, kteří chtějí zrelaxovat od každodenního stresu a strávit klidnou, ničím nerušenou dovolenou.
       
Pláže:   Kolymbia je známá svými třemi krásnými plážemi. Pláže mají různý ráz - písečná, oblázková a smíšená. Všechny mají pozvolný vstup do vody, která je vždy křišťálově čistá. Na všech plážích naleznete veškeré zázemí - sprchy, toalety, převlíkací kabinky a různé možnosti občerstvení. Některé části pláží jsou soukromé a plážové sety mohou bezplatně využívat výhradně hoteloví hosté. Máte-li však hotel s ALL INCLUSIVE, tak budete moci plážový set využívat zdarma také. Na veřejných plážích pronájem setu stojí cca 5-6€/den. Všechny pláže také nabízejí mnoho vodních sportů - šlapadla, windsurfing, jízda na banánu nebo kruhu - a to všechno v cenové relaci 10-30€/použití nebo 1 hodinu používání. Pokud ale chcete mít trochu klidu pro sebe, stačí se buď pěšky po hlavní silnici, autem nebo autobusem dostat na nejkrásnější pláž na ostrově, na pláž Tsambika. O Tsambice se traduje, že 1 hodina opalování zde, se vyrovná celému dni opalování na jiném místě na ostrově. A turisté to z vlastní zkušenosti potvrzují. Pokud Vás koupání omrzí, tak se můžete jít podívat ke starému klášteru na kopci Moni Tsambika anebo se po pláži projít až do romantických zátok. I když se pláž nachází na církevní půdě, tak je veřejně přístupná.
       
Transfer z letiště:   Vzdálenost od mezinárodního letiště Rhodos - Diagoras je cca 25 kilometrů. Jedete-li s cestovní kanceláří a máte zajištěný transfer, očekávejte 45 min. dlouhou jízdu vnitrozemím, v případě přejezdu přes hlavní město transfer trvá cca 65 minut. Do Kolymbie se dá z letiště též dostat taxíkem (cena jízdného se pohybuje kolem 30€), nebo autobusem společnosti RODA do hlavního města Rhodes (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 30 minut - linka Rhodos-Ialyssos, cena jízdného cca 1,5€) a odtud pak jedním u autobusů společnosti KTEL (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 90 minut; linka Rhodos-Prassonissi, cena jízdného 2,80€).
       
Možnosti zábavy:   Kolymbia by se dala rozdělit na dvě části - severní a jižní. Zatímco severní část je rozlehlá a má širokou pláž, kterou se tak spojuje s veldejším městečkem Afandou, tak část jižní je o poznání živější. Právě sem jezdí všichni turisté. Luxusní hotelové komplexy s upravenou zahradou, a kompletním vybavením, splolu s mnoha tavernami, hospůdkami, restauracemi, kavárnami, cukrárnami, zmrzlinárnami, bary, kluby, luxusními butiky i malými obyčejnými obchůdky se suvenýry vytvářejí příjemnou atmosféru, tolik potřebnou pro strávení pohodové dovlené. V letovisku se též nachází několik nákupních center, z nichž nejznámější je Proton (u hlavní silnice, 2 km od centra letoviska; otevírací doba 08:00-19:00 hodin) a Zeus (na eukalyptové třídě; otevírací doba 10:00 - 22:00 hodin). Pokud vaše srdce prahne po opravodvém ruchu, není nic snadnějšího, než vyrazit do Faliraki. Centrum Kolymbie také obývá mnoho turistických agentur, jenž nabízejí výlety do okolí. Při té příležitosti rozhodně doporučujeme navštívit hlavní město ostrova - Rhodes Town, město Lindos, poloostrov Prassonissi, či údolí motýlů. Příznivci sportu zajisté ocení zdejší sportovní nabídku a to hlavně na místních plážích.
       
Co byste zde neměli vynechat:   Pokud si vyberete za cíl své dovolené právě letovisko Kolymbia, tak zcela určitě neopomeňte, si udělat výlet na majestátnou horu Moni Tsambika, konkrétně na stejnojmennnou vyhlídku, kam vede rovných 300 schodů! Je odsud nádherný výhled na celé město, sousedící pláž Tsambika a mys Vágia na severu. U vyhlídky se též nachází i starý opuštěný klášter, k němuž se váže legenda několika verzí. Součástí klášterního komplexu je bílý kostelíček, zasvěcený Matce Boží. Slovo Tsambika znamená ve starorhódském nářečí "ohnivá záře". Dle oné legendy se dva bezdětní lidé vzdávali myšlenky na dítě. Muž však jednoho dne uviděl na hoře ohnivou záři, která tam byla i následující dva dny. Manžel na horu vystoupil a v ohnivé záři našel ikonu Matky Boží. Přísahal, že na její počest nechá vystavět klášter, pokud se páru narodí dítě. Po návratu domů žena manželovi radostně oznamuje, že čeká dítě. O 9 měsíců později se narodila holčička, kterou pojmenovali Tsambika. Muž pak nechal vystavět onen slíbený klášter. Tsambika a Tsambikos jsou i dnes často používaná, typycky rhódská jména. Bílý kostel nyní slouží jako poutní místo, kam se v dnešní době chodí modlit zamilované páry za své štěstí. Je odsud zároveň také krásná vyhlídka na stejnojmennou pláž Tsambika, která je údajně nejkrásnější na Rhódu. Dalším cílem Vašich toulek po okolí by se rozhodně měly stát prameny Eptá Pigés, vzdálené pouhé 4 km od centra města Kolymbia. Jedná se o přírodní kuriozitu, kde se 7 pramenů stéká do jednoho místa, odkud voda odtéká 150 m dlouhým podzemním tunelem do krásného jezírka s malebným okolím. Mezi stromky se zde nachází taverna, kde si můžete odpočinout, případně zakončit svůj celodenní výlet.
       
Místní doprava:   Městečko Kolymbia má skvělé autobusové spojení s hlavním městem Rhodes, pulzujícím Faliraki i okolními lokalitami na východě ostrova. Dopravu zabezpečují oranžovo-béžové autobusy společnosti KTEL. V Kolymbii se nachází autobusové zastávky na hlavní třídě  s eukalypty, u nákupního centra Zeus a u větších hotelových komplexů.Cena jízdného do města Rhodos je 2,80€. Interval autobusů je cca 90 minut. U hlavní třídy se též nachází i stanoviště taxíků. V letovisku existuje několik půjčoven aut a velmi populárních skútrů. Průměrná cena pronájmu auta na tři dny se pohybuje kolem 80€.   K dispozici je ve městě i benzínka s autoservisem. V Kolymbii není težké se zorientovat, pokud se pohybujete v rámci hlavní ulice. Odtud pak vedou nenápadné uličky, kterými se dá dostat na pláž, k velkým hotelovým komplexům, obytné čtvrti města, ... či k malému domečku s oslíkem. Turistická část Kolymbie se nachází 2 km od hlavní silnice, která spojuje hlavní město s poloostrovem Prassonissi.
       
Obrázky:    
       
     
       
     
       
     
       
     
       
Video:    Panorama na letovisko Kolymbia
     Pláž Tsambika
       
Další odkazy:    Turistické stránky o letovisku Kolymbia s webkamerou, v anglickém jazyce
Výsledky hledání
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Loutanis starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
2,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
750 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 9 690 Kč FM Detail
Načítám ... 30.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 9 750 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 150 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Irene Palace starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Polopenze, All inclusive
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 10 490 Kč FM Detail
Načítám ... 30.5.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 10 850 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 11 190 Kč FM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Marianna Palace starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
750 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 490 Kč FM Detail
Načítám ... 30.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 550 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 190 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Kolymbia Sky starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
3,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 28.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 368 Kč FM Detail
Načítám ... 25.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 358 Kč FM Detail
Načítám ... 1.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 318 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Fantasy starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
4,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 6.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 620 Kč FM Detail
Načítám ... 13.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 620 Kč FM Detail
Načítám ... 20.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 620 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Sentido Port Royal Villas & Spa starstarstarstarstar
Bungalovy
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Snídaně, Polopenze, Plná penze, All inclusive
Hodnocení:
5,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.9.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 11 663 Kč FM Detail
 12.9.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 12 030 Kč FM Detail
 6.6.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 12 530 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Tina Flora starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Polopenze
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 30.9.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 11 780 Kč FM Detail
Načítám ... 20.5.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 11 880 Kč FM Detail
Načítám ... 13.5.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 11 960 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Lydia Maris starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
300 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 6.6.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 11 929 Kč FM Detail
 13.6.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 306 Kč FM Detail
 19.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 306 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Golden Odyssey starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
4,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1000 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 19.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 990 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 090 Kč FM Detail
Načítám ... 29.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 590 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia SunConnect Kolymbia Star starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Polopenze, All inclusive
Hodnocení:
5,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
350 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 19.9.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 12 227 Kč FM Detail
 26.9.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 12 227 Kč FM Detail
 20.6.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 12 410 Kč FM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Alfa Beach starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Katovice
All inclusive
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 28.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyKatovice 12 321 Kč Detail
 8.6.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyKatovice 13 105 Kč Detail
 28.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 15 005 Kč Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Hotel Alfa starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Katovice
All inclusive
Hodnocení:
4,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 12 485 Kč Detail
 28.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 13 019 Kč Detail
 24.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 13 081 Kč Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Anavadia starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
3,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
700 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 19.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 690 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 390 Kč FM Detail
Načítám ... 6.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 14 090 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Hotel Memphis Beach starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
4,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 26.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 050 Kč FM Detail
Načítám ... 30.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 050 Kč FM Detail
Načítám ... 7.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 050 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Niriides starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
Bez stravy, All inclusive
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
500 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 25.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 672 Kč FM Detail
Načítám ... 28.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 13 672 Kč FM Detail
Načítám ... 1.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 15 192 Kč FM Detail

další nabídky >