Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Kolymbia, Řecko, ceny od 9 890 Kč.

Detail destinace

Kolymbia Řecko - transparent

Nabízíme 30 ubytovacích kapacit za cenu 9 890 Kč - 125 967 Kč.

 

Základní informace:   Kolymbia je hezkým, upraveným střediskem s příjemnou atmosférou, které se rozprostírá na východní části ostrova Rhodos, ve vzdálenosti cca 10 km od rušného střediska Faliraki a 27 km od hlavního města Rhodes Town, s nimiž je spojena pravidelnou autobusovou linkou. Za zmínku rozhodně stojí pozoruhodná 3,5 km dlouhá hlavní ulice s eukalyptovou alejí, lemovaná restauracemi, bary a obchůdky. Kolymbia je oblíbená zejména také pro své oblázkové, písčité a oblázkovo-písčité pláže s možností sporotvního vyžití. V okolí městečka se dá podnikout mnoho různých aktivit, z nichž doporučujeme hlavně vycházku do vnitrozemí nebo do romantických zátok. Letovisko Kolymbia doporučujeme všem zákazníkům, kteří chtějí zrelaxovat od každodenního stresu a strávit klidnou, ničím nerušenou dovolenou.
       
Pláže:   Kolymbia je známá svými třemi krásnými plážemi. Pláže mají různý ráz - písečná, oblázková a smíšená. Všechny mají pozvolný vstup do vody, která je vždy křišťálově čistá. Na všech plážích naleznete veškeré zázemí - sprchy, toalety, převlíkací kabinky a různé možnosti občerstvení. Některé části pláží jsou soukromé a plážové sety mohou bezplatně využívat výhradně hoteloví hosté. Máte-li však hotel s ALL INCLUSIVE, tak budete moci plážový set využívat zdarma také. Na veřejných plážích pronájem setu stojí cca 5-6€/den. Všechny pláže také nabízejí mnoho vodních sportů - šlapadla, windsurfing, jízda na banánu nebo kruhu - a to všechno v cenové relaci 10-30€/použití nebo 1 hodinu používání. Pokud ale chcete mít trochu klidu pro sebe, stačí se buď pěšky po hlavní silnici, autem nebo autobusem dostat na nejkrásnější pláž na ostrově, na pláž Tsambika. O Tsambice se traduje, že 1 hodina opalování zde, se vyrovná celému dni opalování na jiném místě na ostrově. A turisté to z vlastní zkušenosti potvrzují. Pokud Vás koupání omrzí, tak se můžete jít podívat ke starému klášteru na kopci Moni Tsambika anebo se po pláži projít až do romantických zátok. I když se pláž nachází na církevní půdě, tak je veřejně přístupná.
       
Transfer z letiště:   Vzdálenost od mezinárodního letiště Rhodos - Diagoras je cca 25 kilometrů. Jedete-li s cestovní kanceláří a máte zajištěný transfer, očekávejte 45 min. dlouhou jízdu vnitrozemím, v případě přejezdu přes hlavní město transfer trvá cca 65 minut. Do Kolymbie se dá z letiště též dostat taxíkem (cena jízdného se pohybuje kolem 30€), nebo autobusem společnosti RODA do hlavního města Rhodes (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 30 minut - linka Rhodos-Ialyssos, cena jízdného cca 1,5€) a odtud pak jedním u autobusů společnosti KTEL (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 90 minut; linka Rhodos-Prassonissi, cena jízdného 2,80€).
       
Možnosti zábavy:   Kolymbia by se dala rozdělit na dvě části - severní a jižní. Zatímco severní část je rozlehlá a má širokou pláž, kterou se tak spojuje s veldejším městečkem Afandou, tak část jižní je o poznání živější. Právě sem jezdí všichni turisté. Luxusní hotelové komplexy s upravenou zahradou, a kompletním vybavením, splolu s mnoha tavernami, hospůdkami, restauracemi, kavárnami, cukrárnami, zmrzlinárnami, bary, kluby, luxusními butiky i malými obyčejnými obchůdky se suvenýry vytvářejí příjemnou atmosféru, tolik potřebnou pro strávení pohodové dovlené. V letovisku se též nachází několik nákupních center, z nichž nejznámější je Proton (u hlavní silnice, 2 km od centra letoviska; otevírací doba 08:00-19:00 hodin) a Zeus (na eukalyptové třídě; otevírací doba 10:00 - 22:00 hodin). Pokud vaše srdce prahne po opravodvém ruchu, není nic snadnějšího, než vyrazit do Faliraki. Centrum Kolymbie také obývá mnoho turistických agentur, jenž nabízejí výlety do okolí. Při té příležitosti rozhodně doporučujeme navštívit hlavní město ostrova - Rhodes Town, město Lindos, poloostrov Prassonissi, či údolí motýlů. Příznivci sportu zajisté ocení zdejší sportovní nabídku a to hlavně na místních plážích.
       
Co byste zde neměli vynechat:   Pokud si vyberete za cíl své dovolené právě letovisko Kolymbia, tak zcela určitě neopomeňte, si udělat výlet na majestátnou horu Moni Tsambika, konkrétně na stejnojmennnou vyhlídku, kam vede rovných 300 schodů! Je odsud nádherný výhled na celé město, sousedící pláž Tsambika a mys Vágia na severu. U vyhlídky se též nachází i starý opuštěný klášter, k němuž se váže legenda několika verzí. Součástí klášterního komplexu je bílý kostelíček, zasvěcený Matce Boží. Slovo Tsambika znamená ve starorhódském nářečí "ohnivá záře". Dle oné legendy se dva bezdětní lidé vzdávali myšlenky na dítě. Muž však jednoho dne uviděl na hoře ohnivou záři, která tam byla i následující dva dny. Manžel na horu vystoupil a v ohnivé záři našel ikonu Matky Boží. Přísahal, že na její počest nechá vystavět klášter, pokud se páru narodí dítě. Po návratu domů žena manželovi radostně oznamuje, že čeká dítě. O 9 měsíců později se narodila holčička, kterou pojmenovali Tsambika. Muž pak nechal vystavět onen slíbený klášter. Tsambika a Tsambikos jsou i dnes často používaná, typycky rhódská jména. Bílý kostel nyní slouží jako poutní místo, kam se v dnešní době chodí modlit zamilované páry za své štěstí. Je odsud zároveň také krásná vyhlídka na stejnojmennou pláž Tsambika, která je údajně nejkrásnější na Rhódu. Dalším cílem Vašich toulek po okolí by se rozhodně měly stát prameny Eptá Pigés, vzdálené pouhé 4 km od centra města Kolymbia. Jedná se o přírodní kuriozitu, kde se 7 pramenů stéká do jednoho místa, odkud voda odtéká 150 m dlouhým podzemním tunelem do krásného jezírka s malebným okolím. Mezi stromky se zde nachází taverna, kde si můžete odpočinout, případně zakončit svůj celodenní výlet.
       
Místní doprava:   Městečko Kolymbia má skvělé autobusové spojení s hlavním městem Rhodes, pulzujícím Faliraki i okolními lokalitami na východě ostrova. Dopravu zabezpečují oranžovo-béžové autobusy společnosti KTEL. V Kolymbii se nachází autobusové zastávky na hlavní třídě  s eukalypty, u nákupního centra Zeus a u větších hotelových komplexů.Cena jízdného do města Rhodos je 2,80€. Interval autobusů je cca 90 minut. U hlavní třídy se též nachází i stanoviště taxíků. V letovisku existuje několik půjčoven aut a velmi populárních skútrů. Průměrná cena pronájmu auta na tři dny se pohybuje kolem 80€.   K dispozici je ve městě i benzínka s autoservisem. V Kolymbii není težké se zorientovat, pokud se pohybujete v rámci hlavní ulice. Odtud pak vedou nenápadné uličky, kterými se dá dostat na pláž, k velkým hotelovým komplexům, obytné čtvrti města, ... či k malému domečku s oslíkem. Turistická část Kolymbie se nachází 2 km od hlavní silnice, která spojuje hlavní město s poloostrovem Prassonissi.
       
Obrázky:    
       
     
       
     
       
     
       
     
       
Video:    Panorama na letovisko Kolymbia
     Pláž Tsambika
       
Další odkazy:    Turistické stránky o letovisku Kolymbia s webkamerou, v anglickém jazyce
Výsledky hledání
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Loutanis starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
2,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
750 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 9 890 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 9 890 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 390 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Fantasy starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
4,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 6.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 9 980 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 050 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 550 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Tina Flora starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Polopenze
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 13.5.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 9 980 Kč FM Detail
Načítám ... 20.5.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 9 980 Kč FM Detail
Načítám ... 31.5.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 10 480 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Marathon starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Vídeň
All inclusive
Hodnocení:
4,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
450 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 190 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 290 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 690 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Marianna Palace starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
750 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 490 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 490 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 190 Kč FM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Golden Odyssey starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
4,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1000 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 7.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 580 Kč FM Detail
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 790 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 790 Kč FM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Anavadia starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Vídeň, Bratislava
All inclusive
Hodnocení:
3,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
700 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 10 590 Kč FM Detail
Načítám ... 26.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 390 Kč FM Detail
Načítám ... 29.5.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 11 850 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia SunConnect Kolymbia Star starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Snídaně, Polopenze, Plná penze, All inclusive
Hodnocení:
5,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
350 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Tobogány
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 10 950 Kč FM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 11 290 Kč FM Detail
Načítám ... 27.5.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 11 490 Kč FM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Irene Palace starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Polopenze, All inclusive
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 4.10.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 11 390 Kč FM Detail
Načítám ... 7.10.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 12 050 Kč FM Detail
Načítám ... 14.10.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 12 050 Kč FM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Hotel Alfa starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Katovice, Varšava
All inclusive
Hodnocení:
4,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 24.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 11 442 Kč Detail
 17.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 12 656 Kč Detail
 14.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 12 874 Kč Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Lydia Maris starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Vídeň, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
5,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
300 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 250 Kč FM Detail
Načítám ... 27.5.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 690 Kč FM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 990 Kč FM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Alfa Beach starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Katovice, Varšava
All inclusive
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Vhodné pro děti
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 28.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyKatovice 12 485 Kč Detail
 8.6.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyKatovice 14 303 Kč Detail
 24.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyKatovice 15 412 Kč Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Kolymbia Sky starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
3,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 25.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 593 Kč Detail
Načítám ... 28.5.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 593 Kč Detail
Načítám ... 1.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 14 753 Kč Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Hotel Memphis Beach starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
4,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 26.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 980 Kč FM Detail
Načítám ... 30.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 980 Kč FM Detail
Načítám ... 7.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 12 980 Kč FM Detail
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Kolymbia Sentido Port Royal Villas & Spa starstarstarstarstar
Bungalovy
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Snídaně, Polopenze, Plná penze, All inclusive
Hodnocení:
5,7 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Přímo na pláži
 • Bazén vnitřní
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Wellness
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 13 350 Kč FM Detail
Načítám ... 27.5.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 13 590 Kč FM Detail
Načítám ... 4.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 14 090 Kč FM Detail

další nabídky >