Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Faliraki, Řecko, ceny od 4 990 Kč.

Detail destinace

Faliraki Řecko - transparent

Nabízíme 71 ubytovacích kapacit za cenu 4 990 Kč - 128 490 Kč.

 

Základní informace:   Středisko Faliraki snad ani nemusíme představovat. Faliraki anoncují snad všechny cestovní kanceláře na světě, které mají v nabídce ostrov Rhodos. Jedná se o extrémně rušné a vyhlášené centrum zábavy. Restaurace, taverny, bary, kluby, diskotéky, obchůdky - to všechno lemuje přeplněné uličky tohoto pulzujícího srdce východního Rhodosu. K tomu přidejme skvělou dostupnost hlavního města, letiště, moderních zábavních parků, geniální turistické zázemí, moderní hotely, dlouhou písečnou pláž s vodními sporty a vyplyne nám z toho turistický ráj snů. Svůj klid zde ale najdou i rodiny s dětmi a starší generace a to na jižním a severním okraji městečka. Faliraki jednoznačně doporučujeme a to všem kategoriím zákazníků - úplně každý si tu něco pro sebe najde.
       
Pláže:   Oblast Faliraki nabízí svým návštěvníkům tři pláže. Asi nejslavnější, největší a nejrušnější z nich je Faliraki Bay Beach - městská pláž. Přes 4 kilometry jemného světlého písku odděluje letovisko od čistých vod Středozemního moře. Jelikož je pláž chráněna před větrem ze západu nabízí v kteroukoliv denní dobu klidnější moře a jen malé vlnky. Navíc po celé délce má pozvolný svažitý vstup do vody, což ocení hlavně neplavci a méně zdatní plavci. Jedná se o velmi atraktivní místo. Plážový set si lze pronajmout již od 6-7€/den, celou pláž lemují různé butiky a plážové bary, odkud vyhrává příjemná hudba. Navíc se uprostřed pláže nachází středisko vodních sportů - to na různých místech nabízí například pronájem potápěčských potřeb, plachetnic, šlapadel, jízdu na banánu, parasailing, atd. - to vše v rozmezí 10 - 35 €/1 jízda nebo 1 hodina používání. Z jižní části pláže lze vidět dva skalnaté ostrůvky. Další, spíše privátnější a menší pláží je cca půlkilometrová Kathara Bay v jižní části letoviska s příjemným vstupem do vody a několika plážovými sety (pronájem cca 5-6€/den) a bary.Skalnaté úbočí dále na jihu pak svírá hůře dostupnou nudistickou pláž. Pokud se dostanete i sem, tak rozhodně vodou vydejte až k malé jeskyňce, kde moře získává zvláště neobvyklý odstín modré.
       
Transfer z letiště:
  Faliraki se nachází cca 15 km jihovýchodně od mezinárodního letiště Rhodos - Diagoras a je s ním přímo spojené hlavní silnicí. Jedete-li s cestovní kanceláří a máte zajištění transfer, počítejte s 25 minutami jízdy (v případě, že pojedete přes hlavní město, tak cca 45 minut). Do Faliraki se dá z letiště též dostat taxíkem (cena jízdného se pohybuje kolem 25€), nebo autobusem společnosti RODA do hlavního města Rhodos (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 30 minut - linka Rhodos-Ialyssos, cena jízdného cca 1,5€) a odtud pak jedním u autobusů společnosti KTEL (doba jízdy cca 20 minut, interval cca 90 minut - linka Rhodos- Gennadi, cena jízdného 2€).
       
Možnosti zábavy:   Ve Faliraki je nepsaným pravidlem, že sebevíce zapadlá ulička má alespoň jeden obchůdek nebo restauraci. Je zkrátka vidět, že na potřeby turistů tu bylo myšleno od A do Z. Uličky, silnice a hlavní komunikace jsou doslova "přeplněny" všelijakými tavernami, restauracemi, bary, kavárnami, cukrárnami, kluby, diskotékami, obchůdky se suvenýry, světoznámými butiky i několika nákupními centry. Jelikož si čeští turisté v této lokalitě již udělali dobré jméno, tak není neobvyklé, že menu bude napsáno v češtině, že na Vás číšník promluví česky, případně, že to dokonce bude Čech. Převážná většina těchto podniků otevírá i zavírá brzy ráno a určená pracovní doba tu je v podstatě tabu. Faliraki žije 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Britové toto letovisko dokonce přirovnávají k Ibize, jež je známá svými nekončícími večírky. Místní městská pláž pak nabízí kromě mnoha barů širokou nabídku vodních sportů od obyčejných šlapadel a kánoí, až po vodní liše, jízdu na banánů, atp. Jasným králem zábavy je ale zdejší aqvapark WATER WORLD, jenž je jediným na ostrově a údajně největší v Evropě. Nachází se přímo u hlavní silnice, vedoucí do hlavního města Rhodos, tudíž je dostupný ze všech středisek na ostrově. Zábava zde nikdy nekončí a zástupce každé generace si zde jistě přijde na své. Zpracování atrakcí je vskutku dokonalé a kvalita služeb je na nejvyšší úrovni. Otevírací doba je v hlavní sezóně od 09:30 do 19:00, v okrajových měsících do 18:00 hodin. Zázemí parku zahrnuje 35 certifikovaných záchranářů, bezplatné parkoviště pro návštěvníky, toalety, sprchy, převlékárny, uzavíratelné skříňky a jako bonus je k dispozici zdarma plavací vestička pro ty nejmenší. S tímto zábavním parkem je pak srovnatelný jen nedávno otevřený lunapark se skoro 50 atrakcemi různých druhů - od adrenalinových, neobvyklých, až po ty klasické. Na své si přijdou i milovníci golfu - ve Faliraki se nachází nejstarší golfové hřiště na Rhodosu, s 18 jamkami. Díky tomu, že Faliraki má skvělou dopravní obsluhu, můžete celý Rhodos za svou dovolenou projet křížem krážem. Za vidění jednoznačně stojí samotné hlavní město s johanitskou pevností a větrnými mlýny, či lázně Kallithea. Pokud Vás už věčný ruch omrzí, lze se nenápadně uklidit do jedné z vnitrozemských vesniček, kde se zastavil čas...
       
Co byste zde neměli vynechat:   Každý, kdo byl ve Faliraki, Vám rozhodně řekne, že nesmíte na své dovolené vynechat návštěvu největšího evropského aqvaparku a pak lunapark, či motokárový okruh u městské pláže. Mládež se hlavně bude soustřeďovat na velké a rušné diskotéky, kterých je obvykle slyšet až do vedlejší Kalithei. Další zpestření přinese turistický vláček, který Vás zaveze k turisticky nejatraktivnějším místům. Faliraki zkrátka není o památkách, ale o zábavě. Pokud se Vám zasteskne po troše historie, stačí nastoupit na autobus a nechat se odvézt do střediska Kallithea, kde se nachází staré turecké lázně, či případně do hlavního města se starým centrem a orientální tržnicí.
       
Místní doprava:   Ohledně dopravní obslužnosti si na Faliraki nemohou oprávněně stěžovat ani ti největší rýpalové. Pokud si chcete dovolenou užít naplno a rozhodnete si zapůjčit auto nebo skútr, oceníte, že Faliraki je městem velice přehledným a rychle zapamatovatelným. Za pár dní ho tak s lehkostí přejedete napříč do 10 minut. Křižovatky, kruhové objezdy i systém semaforů - to všechno je funkční. K dispozici je mnoho parkovišť i benzínek. Linkovou a městskou autobusovou dopravu tu zajišťuje řecká státní autobusová společnost KTEL (oranžovo béžové autobusy, hlavně německé výroby). Ve Faliraki se nachází mnoho autobusových stanic (cca 15), které jsou na místech, kde je jich potřeba - u zábavních parků, hotelů a diskoték... Tyto linky spojují Faliraki s hlavním městem Rhodos (a odtud se dá přestoupit na jiné linky) a zbytkem východního Rhodosu. Interval se pohybuje kolem 30 - 90 minut. Cena jízdného je 2€. Doporučujeme mít odpočítané drobné. Poslední alternativou jsou taxíky, které ale nejsou moc často využívány a to kvůli ceně. Cena za 1 km je až 3€. Narazíte na ně na 2 centrálních stanovištích, v centru a u velkých hotelů. K dispozici je i lodní taxi.
       
Obrázky:    
       
     
       
     
       
     
       
Video:    Průvodce letoviskem Faliraki s hudebním dorpovodem, v angličtině
     Lunapark Fantasia ve Faliraki
     Prezentace vodního parku Water Park ve Faliraki
     Ukázka nočního života ve Falirak s hudebním doprovodem
       
Další odkazy:    Oficiální stránky letoviska Faliraki v angličtině
     Oficiální turistické stránky letoviska Falirak v angličtině
     Oficiální stránky vodního parku ve Faliraki v angličtině
     Oficiální stránky "nočního života" v letovisku Faliraki, v angličtině
     Oficiální stránky půjčovny motorových vozidel ve Faliraki, v angličtině

 

Výsledky hledání
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Farkia Exclusive Studios starstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava
Bez stravy, All inclusive
Hodnocení:
6,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.6.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 4 990 Kč LM Detail
 27.6.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 4 990 Kč LM Detail
 26.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 7 490 Kč LM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Tsampika starstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Katovice, Varšava
All inclusive
Hodnocení:
3,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
700 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyVaršava 5 497 Kč LM Detail
 27.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 8 980 Kč LM Detail
 28.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyKatovice 10 332 Kč Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Evi starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice
All inclusive
Hodnocení:
2,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
700 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyOstrava 6 990 Kč LM Detail
Načítám ... 30.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 480 Kč FM Detail
 26.7.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 11 090 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Tivoli starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.6.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 7 980 Kč LM Detail
Načítám ... 27.6.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 8 980 Kč LM Detail
Načítám ... 28.6.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyOstrava 8 980 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Meropi
Apartmány
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.6.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyOstrava 7 990 Kč LM Detail
Načítám ... 29.6.2018 13 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 490 Kč LM Detail
Načítám ... 29.6.2018 13 dní Bez stravy leteckyleteckyBrno 9 490 Kč LM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Panorama starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1300 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
 • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
 22.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 390 Kč LM Detail
 29.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 390 Kč LM Detail
 15.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 950 Kč LM Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Achousa starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Vídeň, Bratislava, Košice
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Hodnocení:
3,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1250 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 15.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 680 Kč LM Detail
 22.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 680 Kč LM Detail
 29.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 680 Kč LM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Hermes starstar
Studia
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava
Bez stravy
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
1000 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 890 Kč Detail
 26.9.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 390 Kč Detail
 2.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 490 Kč Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Argo starstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Hodnocení:
5,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
450 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 14.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 890 Kč Detail
Načítám ... 21.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 890 Kč Detail
Načítám ... 7.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 490 Kč Detail
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Diagoras starstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Pardubice, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 26.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 8 990 Kč LM Detail
 27.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 8 990 Kč LM Detail
Načítám ... 27.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 980 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Apollonio starstar
Studia
letecky
Praha, Brno
Bez stravy
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 6.7.2018 13 dní Bez stravy leteckyleteckyBrno 8 990 Kč LM Detail
 6.7.2018 13 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 8 990 Kč LM Detail
 7.8.2018 12 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 13 990 Kč Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Haniotis Studios
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
Bez stravy
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
350 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 27.6.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 190 Kč LM Detail
Načítám ... 26.6.2018 12 dní Bez stravy leteckyleteckyOstrava 9 990 Kč LM Detail
Načítám ... 27.6.2018 11 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 10 590 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Gorgona starstarstar
Studia
letecky
Praha, Brno, Vídeň
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
5,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
650 mVzdálenost od moře
 • Klimatizace
 • Bazén venkovní
 • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 450 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 790 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 10 150 Kč LM Detail
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Anika studios starstarstar
Hotel
letecky
Praha
Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
700 mVzdálenost od moře
 • Bazén venkovní
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 550 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 5 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 950 Kč LM Detail
Načítám ... 3.10.2018 4 dny Snídaně leteckyleteckyPraha 10 150 Kč LM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Rhodos » Faliraki Lyristis Studios starstarstar
Hotel
letecky
Praha
Bez stravy, Snídaně
Hodnocení:
5,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 9 690 Kč Detail
 2.10.2018 8 dní Bez stravy leteckyleteckyPraha 10 290 Kč Detail
 3.10.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyPraha 10 790 Kč Detail

další nabídky >