Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Tavronitis, Řecko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Tavronitis Řecko - transparent

za cenu .

Základní informace:   Malé letovisko Tavronitis na západě ostrova cca 30 km od Chanie, na cestě do Kisamossu cca 3 km od Kolymbari a cca 7 km od Plataniasu. Se všemi místy je spojena autobusovou linkou. Na břehu se nachází několik podniků, které v prázdninovém středisku nesmí chybět. Místo známé svojí krásnou písečno-oblázkovou pláží a vhodné pro klienty, kteří vyhledávájí klidnou dovolenou.
     
Pláže:   Pláž v Tavronitis je centrem všeho dění. Má písčito-oblázkový povrch a velice pozovlný vstup do vody. Nemá žádné zázemí ani nabídku vodních sportů. Jelikož jsou v těchto místech vysoké vlny, doporučujeme tuto pláž spíše lepším plavcům. Jedná se ale o velice klidné místo. Pokud se Vám zasteskne po nějakém tom ruchu, navštivte letovisko Platanias, kde je široká nabídka vodních sportů.
     
Transfer z letiště:   Tavronitis leží cca 30 km západně od mezinárodního letiště v Chanii. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 70 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 50 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou z Chanie (celková délka jízdy cca 70 minut, celkové jízdné cca 3 EUR).
     
Možnosti zábavy:   U pláže se nachází několik taveren, restaurací, hospůdek a obchůdek se suvenýry. Nějaký čilý ruch tu ale nečekejte. Kromě návštěvy okolních letovisek jako Platanias nebo Kolymbari můžeme doporučit výlety do krásné okolní přírody.
     
Co byste zde neměli vynechat:   Určitě nevynechejte jednu z nejznámějších soutěsek světa - soutěsku Samaria. Dále se doporučujeme vydat do nádherného městečka Chania, které do roku 1972 bylo hlavním městem Kréty. Díky uměle vybudovaným kanálům se ji přezdívá "řecké Benátky".
     
Místní doprava:   Tavronitis obsluhuje regionální autobusová linka z Chanie - cena jízdného je cca 3 EUR , jedná se o velice frekventovanou linku. Též lze využít i služeb místního taxíku, který najdete na frekventovaných místech. Půjčovna dopravních prostředků se nachází v Plataniasu nebo v Kolymbari, kde se nachází i aktuální sazebník.
     
Obrázky:    
     
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
     
Další odkazy:    
Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.