Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Rapaniana, Řecko, ceny od 10 490 Kč.

Detail destinace

Rapaniana Řecko - transparent

Nabízíme 2 ubytovacích kapacit za cenu 10 490 Kč - 45 361 Kč.

Základní informace:   Malé středisko Rapaniana leží na hlavní silnici mezi Chania a Kissamos. Středisko je opravdu malé, dokonce patří k nejmenším a nejklidnějším na celé Krétě.Rapaniana působí uklidňujícím dojmem již tím, jak vypadá. V zahradách je mnoho zeleně a stromů a Rapaniana tak působí civilizovaně, na druhou stranu široké a do dáli se táhnoucí oblázkovopísečné pláže, které plynuje přecházejí v travnatou rovnou plochu, zdůrazňují osamocenost  a klid místa. Pláže jsou vybavené veškerým plážovým servisem a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi či osoby s pohybovými problémy. Středisko Rapaniana je velmi malé a klidné místo, které je vhodné pro všechny, kdo hledají klid a pohodu.
       
Pláže:   V Rapanianě je několik kilometrů dlouhá pláž. Rapaniana Beach je písečného i travnatého povrchu a má velice pozvolný vstup do vody, tudíž jí doporučujeme rodinám s dětmi, neplavcům i horším plavcům. Nabídka vodních sportů zde není moc široká, ovšem je tu možnost pronájmu plážového setu na cca 6-8 EUR/den. Pláž má kompletní zázemí a je způsobena celodennímu pobytu.
       
Transfer z letiště:   Rapaniana leží cca 20 km od mezinárodního letiště v Chania. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 40 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 40 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou z Plataniasu do Agia Marina (celková délka jízdy cca 50 minut, celkové jízdné cca 2 EUR).
       
Možnosti zábavy:   Pokud máte rádi klid a samotu, těšíte se na romantické západy slunce a nevadí Vám, že pokud budete chtít trochu zábavy a společenského života, tak že budete  muset popojet pár kilometrů do vedlejšího střediska  Platanias/Agia Marina, tak je Rapaniana pro Vás to pravé. Najdete tu jen pár potřebných obchůdků, taveren, pár hotelů a penzionů.
       
Co byste zde neměli vynechat:   Rapaniana je výhodným výchozím bodem pro poznávání celé západní části ostrova. Krásná místa jako je Chania, slavné pláže Falasarna, Elafonisi či Balos nebo největší evropská soutěska Samaria jsou od Rapaniana jen kousek a jsou velmi dobře dosažitelné jak automobilem, tak i místními autobusy.
       
Místní doprava:   Rapaniana je obsluhována velice frekventovanou autobusovou linkou Platanias-Agia Marina. Autobusovou stanici naleznete zhruba uprostřed letoviska na hlavní silnici. Též využijte i možnost taxíku, který Vám bude muset někdo zavolat. Půjčovny automobilů se nachází buď přímo v Plataniasu nebo Agia Marina.
       
Obrázky:    
       
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
       
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.

Výsledky hledání
Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta západ » Rapaniana Chrispy World starstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 26.8.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 10 490 Kč Detail
Načítám ... 7.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 14 273 Kč Detail
Načítám ... 23.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 15 790 Kč Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta západ » Rapaniana Selini Suites starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Vídeň
All inclusive
Hodnocení:
4,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Datum Délka Strava Doprava Cena
 24.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyVídeň 17 553 Kč Detail
 17.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyVídeň 17 871 Kč Detail
 3.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 18 078 Kč Detail

další nabídky >