Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Maleme, Řecko, ceny od 14 590 Kč.

Detail destinace

Maleme Řecko - transparent

Nabízíme 2 ubytovacích kapacit za cenu 14 590 Kč - 43 890 Kč.

Základní informace:   Menší letovisko Maleme, hodně nechvalně proslavené hlavně ve vojenských dějinách je umístěno na západním pobřeží Kréty, cca 15 km západně od krásného města Chanie. Rozprostírá se kolem krásné, písčito-oblázkové pláže, na jejímž břehu se nachází mnoho hotelových komplexů. Díky pravidelné a frekventované lince do Chanie se jedná o skvěle dostupné místo s pohodovou atmosferou, které doporučujeme klientům, kteří by rádi strávili klidnou dovolenou.
     
Pláže:   Celé letovisko Maleme se rozprostírá podél široké a dlouhé písčito-oblázkové pláže. Celá pláž je rozdělena mezi velké hotelové komplexy, u nichž je kompletní vybavení, včetně sprch, toalet a převlékacích kabinek. Též je tu možné využít zdarma plážový set. Jinak jsou části pláže bez zázemí. Po celé délce mají však pláže v Maleme pozvolný vstup do vody a malé vlnky, tudíž ji doporučujeme rodinám s dětmi, neplavcům a horším plavcům.
     
Transfer z letiště:   Maleme leží cca 15 km západně od mezinárodního letiště v Chanii. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 20 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 30 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou do Plataniasu a (celková délka jízdy cca 30 minut, celkové jízdné cca 2 EUR).
     
Možnosti zábavy:   V Maleme se nachází mnoho restaurací, barů, klubů a diskoték, kde to žije až do brzkých ranních hodin. K dispozici jsou též i obchůdky se smíšeným zbožím, suvenýry a minimarkety s potravinami. Ikdyž je Maleme rušným letoviskem, tak okrajové části městečka jsou klidné. V případě potřeby lze navštíviti rušnější letoviska Agia Marina nebo Platanias.
     
Co byste zde neměli vynechat:   Maleme je velmi dobře známé místo - za druhé světové války to bylo právě Maleme, kde němečtí výsadkáři v roce 1941 zaútočili na Krétu. Většina jich při tomto útoku zemřela a jsou pohřbeni na Vojenském hřbitově Maleme, který se nalézá na kopci nad střediskem. Toto místo rozhodně nevynechejte, ikdyž se jedná o hřbitov, má své kouzlo.
     
Místní doprava:   Maleme obsluhuje regionální autobusová linka z Chanie do Plataniasu, cena jízdného je cca 2 EUR do Chanie a cca 1,50 EUR do Plataniasu - jedná se o velice frekventovanou linku. Též lze využít i služeb místního taxíku, který najdete na frekventovaných místech. K dispozici je též i půjčovna dopravních prostředků.
     
Obrázky:    
     
   
     
Video:    Video z Maleme s českými titulky
     
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.

Výsledky hledání
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta západ » Maleme Bella Pais starstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
5,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
200 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
Datum Délka Strava Doprava Cena
 29.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 14 590 Kč LM Detail
 3.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 14 790 Kč FM Detail
 22.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 14 990 Kč LM Detail
Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta západ » Maleme Louis Creta Princess starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha
All inclusive
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Tobogány
  • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 3.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 21 790 Kč Detail
Načítám ... 26.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 27 190 Kč Detail
Načítám ... 12.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 27 590 Kč Detail

další nabídky >