Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Gerani Rethymno, Řecko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Gerani Rethymno Řecko - transparent

za cenu .

Základní informace:   Zajímavé letovisko Gerani se nachází cca 14 km od okresního města Chania. Je zvláštní tím, že i přes značné množství hotelových komplexů a turistických atrakcí si zachovává tradiční krétský ráz, kde na Vás dýchne atmosféra té pravé krétské kultury. Městečko nabízí skvělou, 2 km dlouhou písečnou pláž s kompletním zázemím. Místní taverny, obchůdky a diskotéky zajišťují pestrý noční život. Gerani doporučujeme náročnější klientele, která se chce pobavit a přitom si užívat luxusu.
     
Pláže:   2 km dlouhá pláž v Gerani je plně vybavená a turisté na ní najdou úplně vše – lehátka a slunečníky (nájem za cca 8 EUR/den), taverny, plážové bary, hřiště, možnost vodních sportů (šlapadla, potápění, šnorchlování, jízda na banánu, parasailing a další), sprchy, WC. Pláž má písečný povrch a pozvolný vstup do moře. Zdejší proud je většinou slabý a tak jí můžeme doporučit rodinám s dětmi, neplavcům a horším plavcům.
     
Transfer z letiště:   Gerani leží cca 14 km od mezinárodního letiště v Chanii. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 20 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 20 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou z Chanie.
     
Možnosti zábavy:   Gerani nabízí celou škálu možností zábavy. Na ulicích se nachází mnoho restaurací, taveren, hospůdek, barů, klubů, diskoték, obchůdků a různých butiků. Pro turisty je zde provozováno i několik půjčoven aut i skůtrů. Pokud někomu místní turistický ruch nebude stačit, může autobusem navštívit letovisko Platanias, kde to žije do brzkých ranních hodin.
     
Co byste zde neměli vynechat:   Pokud nejste příznivci turistického ruchu, ale hledáte klid a atmosféru pravých krétských vesniček, je pro Vás středisko Gerani přímo ideální. V těsné blízkosti střediska Gerani, ve vzdálenosti do 10 km, se nachází několik původních, turismem nedotčených vesniček.  Jedná se například o vesničky Modi, Manoliopoulo, Vrisses nebo Loutraki.  Kromě možnosti vychutnat si původní atmosféru nabízejí tyto vesničky také krásnou přírodu a, vzhledem ke svému umístění ve svahu nízkých kopců, také nádherný pohled na mořské pobřeží a ostrov Svatého Theodora.
     
Místní doprava:   Do Gerani zajíždí linkový autobus z Chanie. Zastávky naleznete na veřejných místech - u pláže, u hotelů, atd. Není zde těžké narazit na taxík, který Vás ochotně odveze na kterékoliv místo v okolí. V letovisku se nachází i půjčovna motorových vozidel, kde najdete i aktuální ceník. Nezapomínejte, že při delším pronájmu se účtuje výrazná sleva.
     
Obrázky:    
     
   
     
   
     
Video:    Východ slunce v Gerani
     Slavnosti v Gerani
     
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.