Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Milatos, Řecko, ceny od 14 750 Kč.

Detail destinace

Milatos Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 14 750 Kč - 121 950 Kč.

Základní informace:   Malá, ale typicky krétská rybářská vesnička Milatos se nachází cca 45 km od Herklionu. Jedná se o poklidné místo s tavernami, bary a obchůdky. Jelikož je Milatos vnitrzemskou vesničkou, je pláž vzdálena cca 1 km. Autobusovou linkou je spojena s Heraklionem a letoviskem Agios Nikolaos. Díky nedalekému luxusnímu hotelovému komplexu ji doporučujeme náročnějším klientům, kteří hledají klidnou dovolenou.
       
Pláže:   Nejbližší pláž (cca 1 km) se nachází u hotelového komplexu Minos Imperial. Má oblázkový povrch a velmi rychle se svažuje do vody, doporučujeme zde boty do vody. Pláž má veškeré zázemí a plážový set se zde dá pronajmout za cca 8 EUR/den. Nedoporučujeme horším plavcům a neplavcům. Nabídka vodních sportů je pokaždé jiná - doporučujeme se informovat.
       
Transfer z letiště:   Mezinárodní letiště v Heraklionu se nachází cca 40 km od vesničky Milatos. Transfer, sjednaný Vaší CK bude trvat pravděpodobně 60-70 minut. V případě individuální cesty lze využít taxi (jízdné cca 70 EUR, doba jízdy cca 50 minut) nebo autobusovou linku (doba jízdy asi 80 minut, jízdné cca 4,50 EUR).
       
Možnosti zábavy:   Nachází se zde několik restaurací, taveren, barů a obchůdků, avšak noční život zde končí v pozdních nočních hodinách. Pro lepší zábavu doporučujeme navštívit nedaleké letovisko Sissi, nebo přímo město Heraklion, kde Vás zajisté okouzlí mohutné opevnění proti Turkům.
       
Co byste zde neměli vynechat:   Pokud nebudete ubytováni přímo tam, rozhodně nevynechejte návštěvu luxusního hotelového komplexu Minos Imperial - jedná se o opravdovou pastvu pro oči.
       
Místní doprava:   Milatos je spojena autobusovou linkou s Heraklionem a Agios Nikolaos. Zastávku autobusu naleznete v centru vesnice. Na taxík zřejmě narazíte až u komplexu Minos Imperial, stejně tak jako pujčovnu dopravních prostředků.
       
Obrázky:    
       
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
       
Další odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavý odkaz, na který nám pošlete doporučení. Děkujeme.

Výsledky hledání
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Kréta » Kréta sever » Milatos Radisson Blu Beach Resort starstarstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno
Snídaně, Polopenze, Plná penze, All inclusive, Ultra all inclusive
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 14.10.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 14 750 Kč LM Detail
 16.9.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 17 280 Kč LM Detail
 23.9.2018 4 dny Polopenze leteckyleteckyPraha 17 280 Kč LM Detail

další nabídky >