Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Pelekas, Řecko, ceny od 19 450 Kč.

Detail destinace

Pelekas Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 19 450 Kč - 69 090 Kč.

 

Základní informace:   Vesnička Pelekas je posazena v úbočí cca 270m vysokého kopce nad pláží. Místní uličky jsou velmi úzké a domy zdálky vypadají jako by byly nalepeny nejen na kopci, ale i jeden na druhém. Pláž je zde písčitá, s pozvolným vstupem. Poblíž můžete najít vyhlídku známou pod názvem "Císařský trůn" (Kaizer's throne), odkud císař Vilém II. sledoval krásné západy slunce. Dnes stojí nahoře hotel s velkou terasou. Toto letovisko doporučujeme ke strávení klidné dovolené.
     
Pláže:   Pláž je pokryta jemným pískem, obklopena bohatě zelenými kopci a je velmi čistá. K dispozici jsou lehátka a slunečníky. Využít můžete i toalety či sprchy. Okolo pláže najdete několik taveren k příjemnému posezení - je uzpůsobena k celodennímu pobytu. Zdejší skaliska a útesy jsou oblíbené milovníky adenalinu, kteří si tu užívají skoků do vody z velkých výšek. Tuto pláž můžeme doporučit úplně všem.
     
Transfer z letiště:   Pelekas leží cca 10 km západně od mezinárodního letiště v Kerkyře. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 20 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 15 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou z Kerkyry (celková délka jízdy cca 30 minut, celkové jízdné cca 1 EUR).
     
Možnosti zábavy:   V Pelekasu se nachází několik taveren, restaurací, hospůdek a barů. Též v některých místech můžete nalézt obchůdky s potravinami, suvenýry a dalšími typy zboží. Jelikož se jedná o klidnou oblast, je nutné vydat se za zábavou do okolních městeček, jako je například Glyfáda.
     
Co byste zde neměli vynechat:   Využijte skvělé dostupnosti hlavního města Kerkyra, kde Vás zajisté nadchne rozsáhlé staré město, kompletně vystavěné v benátském, renesančním stylu. Úzké uličky, plné obchůdků, kostel Sv. Spirydona, či dlážděná britská třída Liston s mnoha kavárnami.
     
Místní doprava:   Pelekas obsluhuje regionální autobusová linka z Kerkyry - cena jízdného je cca 1 EUR , jedná se o velice frekventovanou linku. Též lze využít i služeb místního taxíku, který najdete na frekventovaných místech. Půjčovna dopravních prostředků se nachází v blízkých letoviscích.
     
Obrázky:  
     
Video:    Oficiální videoprezentace Pelekasu
     
Další odkazy:    www.pelekas.com/ - oficiální stránka o Pelekas

Výsledky hledání
LM
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Pelekas Mayor Pelekas Monastery starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Košice
Polopenze, All inclusive
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 12.9.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 19 450 Kč LM Detail
Načítám ... 13.9.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 19 490 Kč LM Detail
Načítám ... 14.9.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 19 690 Kč LM Detail

další nabídky >