Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Liapades, Řecko, ceny od 12 690 Kč.

Detail destinace

Liapades Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 12 690 Kč - 30 690 Kč.

Základní informace:   Liapades je romantické městečko ležící ve stejnojmenné zátoce na západním pobřeží ostrova Korfu, u severní části údolí Ropa. Jedná se o středisko bohaté v oboru zemědělství. Krásná příroda v okolí je vzácným odpočinkovým místem. Pobřeží kolem Liapadu je většinou členité, okolo se táhnou skály a přírodní jeskyně. Báječné místo jako stvořené k relaxační dovolené. Doporučujeme klientům, kteří vyhledávají pro svojí dovolenou klidnější místo.
     
Pláže:   Pláž je poměrně malá a hlavně oblázková, tudíž doporučujeme boty do vody. Lehátka a slunečníky jsou součástí pláže. Moře najdete jedině křišťálově průhledně čisté. Vedlejší pláž Rovinny Beach má pozvolný vstup do vody a malé oblázky. Vhodná pro rodiny s dětmi. V odpoledních hodinách, když se sluníčko otáčí, útes vytváří příjemný stín k odpočinku. Nejsou však dostupné sprchy, slunečníky, lehátka. Dostanete se sem lodním taxi.
     
Transfer z letiště:   Liapades leží cca 10 km západně od mezinárodního letiště v Kerkyře. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 20 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 15 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou z Kerkyry (celková délka jízdy cca 30 minut, celkové jízdné cca 1 EUR).
     
Možnosti zábavy:   V restauracích a tavernách vaří vše od řecké až po čínskou kuchyni. Možnost občerstvení v pizzeriích anebo v rychlých občerstveních. Jsou tu i bary s přijemnými ledovými drinky pro osvěžení v horkých letních dnech. Též potěší přítomnost i obchůdků se suvenýry a luxusních butiků.
     
Co byste zde neměli vynechat:   Samotný Liapades je bývalá vesnice s tradičním řeckým životem. 3 kilometry od letoviska určitě stojí za podívanou místo Paleokastritsa. Píše se o něm v knížce o slavné legendě o Odysseovi a jeho zkamenělé lodi, též tam lze najít i známý mužský klášter. Celá krajina se skládá z cestiček a tras. Velice výhodné pro turisty, kteří zbožňují přírodu a procházky po ní.Odtud bývá překrásný výhled na moře a je moc dobře vidět západ slunce.Do malých tradičních vesniček je možnost se také podívat.
     
Místní doprava:   Liapades obsluhuje regionální autobusová linka z Kerkyry - cena jízdného je cca 1 EUR , jedná se o velice frekventovanou linku. Též lze využít i služeb místního taxíku, který najdete na frekventovaných místech. Půjčovna dopravních prostředků se nachází v centru městečka, případně v blízkých letoviscích.
     
Obrázky:    
     
Video:    Prezentace Liapades
     
Další odkazy:    www.liapades-bliss.com/ - turistický průvodce Liapadem

Výsledky hledání
LM
Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Liapades Blue Princess Beach starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava
All inclusive
Hodnocení:
4,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Datum Délka Strava Doprava Cena
Načítám ... 26.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 690 Kč LM Detail
Načítám ... 27.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 690 Kč LM Detail
Načítám ... 18.9.2018 4 dny All inclusive leteckyleteckyPraha 12 850 Kč LM Detail

další nabídky >