Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Agios Gordios, Řecko, ceny od 19 990 Kč.

Detail destinace

Agios Gordios Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 19 990 Kč - 42 990 Kč.

Základní informace:   Agios Gordis  je malinké letovisko v západní části ostrova, kde se kopcovitá krajina zvedá z moře. Nalézá se cca 25 km od Kerkyry, s níž je spojeno pravidelnou autobusovou linkou. Na kopečkách okolo jsou krásné lesy, keře a stromy, které přímo vybízejí k romantickým procházkám ve dvou. Velmi se v této oblasti líbí milovníkům klidu, přírody a hlavně zamilovaným párům.
     
Pláže:   Přímo ve středisku je výborně vybavená pláž, z které je večer vidět, překrásné západ slunce. Dno je většinou písečné, občas s nějakými kamínky, je tu i možnost půjčení slunečníků a lehátek; nechybí ani sprchy a toalety s převlékacími kabinkami. A samozřejmě nesmíme zapomenout na zamilované páry. Kousek od pláže jsou klidná místečka, kde páry a milovníci romantiky naleznou větší soukromí.
     
Transfer z letiště:   Agios Gordis leží cca 25 km západně od mezinárodního letiště v Kerkyře. Transfer, objednaný Vaší CK bude trvat přiližně 40 minut. V případě individuální cesty doporučujeme využít taxíku za pevnou sazbu cca 40 EUR. V případě autobusu je nutné jet linkou z Kerkyry (celková délka jízdy cca 70 minut, celkové jízdné cca 3 EUR).
     
Možnosti zábavy:   Ve městečku najdete malé obchůdky se suvenýry a dalšími produkty místní provenience, taverny se širokým výběrem řeckých specialit a bary, kde můžete poklábosit s místními obyvateli. Jelikož je Agios Gordis místem magickým a romantickým, doporučujeme procházky po večerech. Též můžete nalézt společenské vyžití ve vedlejším letovisku Glyfada.
     
Co byste zde neměli vynechat:   Rozhodně nevynechejte hlavní město Kerkyra, které je dosažitelné frekventovanou autobusovou linkou. Hlavní dominantou je kromě rušných úzkých uliček, kostel sv. Spirydona (patrona ostrova), či dlážděná třída Liston, vybudovaná za britské nadvlády.
     
Místní doprava:   Agios Gordis obsluhuje regionální autobusová linka z Kerkyry - cena jízdného je cca 3 EUR , jedná se o velice frekventovanou linku. Též lze využít i služeb místního taxíku, který najdete na frekventovaných místech. Půjčovna dopravních prostředků se nachází v centru městečka, případně v blízkých letoviscích.
     
Obrázky:    
     
   
     
Video:    Agios Gordis
     
Další odkazy:   www.agios-gordios.net/ - turistické stránky o Agios Gordios
    www.aghios-gordios-corfu.com/ - jedna z oficiálních stránek Ag. Gordis
    www.agiosgordis.com/ - oficiální stránky tohoto letoviska

Výsledky hledání
FM
Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Agios Gordios Mayor La Grotta Verde Grand Resort starstarstarstar
Hotel
letecky
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice
All inclusive
Hodnocení:
5,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyOstrava 19 990 Kč FM Detail
 1.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 20 490 Kč FM Detail
 3.6.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 20 490 Kč FM Detail

další nabídky >