Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Lech / Zürs, Rakousko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Lech / Zürs Rakousko - transparent

za cenu .

Středisko je součástí oblasti Arlberg. Je to nejznámnější zimní středisko na vorarlberské straně této oblasti. Naleznete zde romantické obce s jedinečnou atmosférou. Propojení s tyrolskou částí této oblasti. Jsou zde perfektně upravené sjezdovky. Pro milovníky hlubokého sněhu jsou zde vyhraněny sjezdovky Madloch, Stierloch, Wiesele a Tanzboden.

Zázemí střediska:
Toto středisko nabízí celkem 276 km sjezovek (30 km černých, 141 km červených a 105 modrých), dále pak 37 vleků, 39 sedačkových lanovek a 10 kabinových lanovek. Nechybí ani snowparky. V rámci areálu jezdí skibusy, které jsou v ceně skipasu.

Skipasy:
Alberg Skipass - platí 1 den pro všechny velky a skibus v oblasti.

Výhody střediska:
- umístění uprostřed jedné z nejkrásnějších horských oblastí na světě.
- ideální místo pro rodiny s dětmi
- velmi komfortní služby

Možnosti další zábavy:
Doporučujeme využít rekreačních balíčků místních hotelů, obvykle zahrnují wellness program a různé sportovní aktivity, kterými si lze dovolenou ještě zpestřit.

Náš tip:
Z místních specialit si nenechte ujít kässpätzle, halušky s ostrým alpským sýrem a osmaženou cibulkou. Skvělý je i vídeňský řízek, který je vždy z prvotřídního telecího. Hojně zasytí i těstoviny zalité smetanovou houbovou omáčkou nebo vynikající jelítka s kysaným zelím a brambory. Na své si přijdou i milovníci plněných knedlíků, slaných i sladkých. Pro ty, kdo hlídají váhu, nechybí v žádné restauraci bohatý výběr čerstvých zeleninových salátů.

Náš názor:
Krásná lyžařská oblast s romantickou zimní atmosférou.

Doporučená trasa:
Praha, Plzeň, Rozvadov, Regensburg, Mnichov, Wangen-West, Bregenz, Feldkirch, Montafon, Wald Am Amberg, Lech Zürs (655 km).

Další inormace:
www.lech-zuers.at

Video:

Fotogalerie:

© 2012 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz