Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Hochkar, Rakousko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Hochkar Rakousko - transparent

za cenu .

Hochkar je jednoznačně nejznámějším a největším střediskem Dolního Rakouska a v poslední době se stává atraktivním cílem nejen vídeňských, ale i českých lyžařů. Ve výšce od 463 do 1893 m. n. m. nabízí perfektní sněhové podmínky, vysoký počet zasněžovaných tratí a hlavně pečlivě udržované sjezdovky. K areálu Hochkar náleží i středisko Lackenhof, jenž je rekreačním střediskem vídeňských lyžařů. Lyžování v Hochkaru lze spojit s lázeňskou terapií - v areálu se nachází solné lázně.

Zázemí střediska:
Hochkar disponuje 5 čtyřsedačkovými lanovkami, 1 dvousedačkovou lanovkou, 2 vleky, 1 cvičný vlek, 3,3 km lehkých, 10 km středně těžkých, 4,5 km obtížných sjezdovek, 12 km zasněžovaných sjezdovek a 0,5 km sjezdovek s nočním lyžováním, Funpark a Dětský lyžařský svět. Areál též myslí i na běžkaře - jsou zde 2 km běžkařských tratí. Hochkar obsluhuje skibus, jenž z centra dojíždí k důležitým sjezdovkám.

Skipasy:
Hochkar Skipas - lze pořídit na 1,5 - 7 dní a platí pro celé středisko Hochkar a přilehlé středisko Lackenhof.

Výhody střediska:
- skvělá dostupnost z České republiky

- krátká vzdálenost z Vídně
- sjezdovky pro děti i zkušené lyžaře

Možnosti další zábavy:
Ve středisku se nachází restaurace, hospůdky, obchody, půjčovny sportovních potřeb a wellness středisko.

Náš tip:
Využijte krátké vzdálenosti od Vídně a neváhejte si udělat výlet do rakouské metropole. Většina vídeňských památek je otevřena i v zimě a zasněžená Vídeň má své zvláštní kouzlo.

Náš názor:
Z České republiky velmi dobře dostupné lyžařské středisko s ideálními podmínkami pro lyže a snowboarding, které díky krátké vzdálenosti od Vídně stále více nabírá na atraktivitě - je nutné tedy zde počítat s případnými frontami u vleků a místy i vyššími cenami.

Doporučená trasa:
Praha, Jihlava, Brno, Mikulov, Wien, Neukirchen, Mürzzuschlag, Hochkar (530 km).

Dalši informace:
www.hochkar.com

Video:


Fotogalerie:

     

© 2012 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz