Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Puerto Vallarta, Mexiko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Puerto Vallarta Mexiko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Puerto Vallarta - transparent 29° C Zítra Počasí v Puerto Vallarta - transparent 27 - 30° C25.6. Počasí v Puerto Vallarta - transparent 26 - 29° C
26.6. Počasí v Puerto Vallarta - transparent 26 - 30° C27.6. Počasí v Puerto Vallarta - transparent 26 - 31° C28.6. Počasí v Puerto Vallarta - transparent 26 - 31° C
29.6. Počasí v Puerto Vallarta - transparent 27 - 31° C30.6. Počasí v Puerto Vallarta - transparent 26 - 31° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Doslova snové letovisko, plné kontrastujících barev se nachází na pobřeží Pacifiku, chráněno hlubokým zálivem. Je sice méně známé, než jižněji položené Acapulco avšak krásou a prázdninovou atmosférou se mu dokonale vyrovná. Stejnojmenná osada byla založena až roku 1850, díky rychlému rozmachu turismu se však stále zvětšovala a dnes v ní žije téměř 250 000 obyvatel. Každročně ho celkem navštíví cca 1 500 000 turistů z celého světa.
     
Pláže:   Na rozdíl od Acapulca je městečko schováno v hlubokém zálivu a tudíž není důvod obávat se vysokých vln. Zajisté potěší krásné písečné pláže, přecházející z azurového moře do zelenavých kopečků s domky. Na plážích vesměs najdete veškerý servis - restaurace, bary, toalety. Ideální podmínky tu jsou pro vodní sporty a potápění.
     
Transfer z letiště:   Puerto Vallarta má své vlastní mezinárodní letiště. Transfer odsud do Vašeho hotelu by neměl trvat déle, než 45 minut. Dopravu lze uskutečnit místním autobusem a taxíkem.
     
Možnosti zábavy:   Možností zábavy je zde nepřeberně. Mladé určitě zaujme bujarý noční život, který však zde probíhá tak, že neruší hosty v hotelu. V centru městečka najdete mnoho restaurací, díky kterým konkrétně zde dostává mexická kuchyně ten správný rozměr. Nechybí ani pouliční umělci, mnoho obchůdků, či tanečních klubů.
     
Náš tip:   Zajděte do jedné z místních restaurací a dopřejte si některou z nabízených mexických specialit. Máte-li rádi ostré jídlo z masa, zeleniny a fazolí, garantujeme Vám, že se "budete olizovat až za ušima". Místní kuchyně je opravdu vyhlášená.
     
Místní doprava:   Dopravovat po městě se lze autobusem nebo taxíky, případně si můžete chytit turistický vláček. Jinak doporučujeme si zapůjčit dopravní prostředek a projet si celé okolí.
     
Obrázky:  
     
   
     
   
     
Videa:   Pohled do Puerto Vallarta
    Prezentace o Puerto Vallarta
    Místo, kde Mexiko přichází k životu
     
Odkazy:    www.puertovallarta.net/
    www.visitpuertovallarta.com
    www.vallartainfo.com
    www.vallarta-adventures.com/

© 2010 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz