Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Acapulco, Mexiko, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Acapulco Mexiko - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Acapulco - transparent 29° C Zítra Počasí v Acapulco - transparent 26 - 29° C23.6. Počasí v Acapulco - transparent 25 - 29° C
24.6. Počasí v Acapulco - transparent 25 - 29° C25.6. Počasí v Acapulco - transparent 25 - 29° C26.6. Počasí v Acapulco - transparent 26 - 29° C
27.6. Počasí v Acapulco - transparent 26 - 29° C28.6. Počasí v Acapulco - transparent 25 - 29° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Základní informace:   Světoznámé mexické letovisko, které proslavil slavný film s Jeanem Paulem Belmondem v hlavní roli. Též se jedná o jedinou mexickou destinaci na pobřeží Tichého oceánu, která figuruje v nabídce českých cestovních kanceláří. Žijí zde téměř 4 miliony obyvatel - tento počet se během hlavní turistické sezóny zvýší až o polovinu. Acapulco je totiž velice rušné a všude proslulé jako ráj diskoték a nočních klubů. Tropická atmosféra a horké noci jistě potěší vášnivé vyznavače nočního života.
     
Pláže:   Acapulco má sice nádherné pláže, ovšem není chráněno žádným větším zálivem, a tudíž jsou zde zpravidla velké vlny. Koupání tedy v těchto místech doporučujeme pouze na vlastní riziko. Pobyt na pláži samotné Vám ale zpříjemní mnoho restaurací a plážových barů. Ke koupání lze využít nedaleký ostrůvek La Roqueta, kam se dostanete lodí.
     
Transfer z letiště:   Acapulco má své vlastní mezinárodní letiště, odkud transfer do hotelů trvá cca 30 - 45 minut. Lze ho také absolvovat místním autobusem nebo taxíkem.
     
Možnosti zábavy:   Na hlavní třídě je mnoho restaurací, barů, hospůdek, cukráren, nočních klubů, diskoték, karaoke barů, hudebních arén, sportovišť, atd. Nechybí ani moderní butiky, či obchůdky s ručně vyráběnými suvenýry. Avšak dávejte si v obchodech pozor - jakmile totiž začnete mluvit anglicky, budou Vás místní mít za Američany a moc nepořídíte, ať budete dělat cokoliv. Není tedy na škodu se během cesty do Acapulca naučit alespoň běžné španělské fráze.
     
Náš tip:  

Co se týče vyžití v Acapulcu samotném, navštívit se dá kupříkladu trh na náměstí zvaném Zócalo, zmíněný ostrůvek La Roqueta s vodním ZOO, pevnost Fuerte de San Diego, či dům slavného mexického malíře, muralisty Diega Rivery. Světoznámou atrakcí jsou útesy La Quebrada. Z vysokého útesu tu přímo do oceánu, jež se tříští o skály, skáčou po hlavě místní odvážlivci. Samozřejmě se k takové činnosti od útlého věku trénují, nicméně i tak se při jejich skocích tají dech. Nejnavštěvova­nějšími skoky jsou ty noční, kdy skokani drží v rukou planoucí pochodně a zajišťují tak jistě nezapomenutelnou dovolenou. Další památky jsou vzdáleny cca 3 hodiny jízdy.

     
Místní doprava:   Po městě se dá pohybovat taxíky, autobusy, ale i turistickým vláčkem. Budete-li mít možnost, využijte služeb hotelových aut a mikrobusů. Všude po městě se nachází půjčovny automobilů.
     
Obrázky:  
     
   
     
   
     
Videa:   Upoutávka na mexické Acapulco
    Prezentace Acapulca s hudebním doprovodem
    Záběry z Acapulca
     
Odkazy:    www.allaboutacapulco.com/
    www.acapulco.com/en/
    www.acapulco.com/
    www.travel-acapulco.com/

© 2017 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz