Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Letenky on-line ASSIST

Letenky on-line

Naše rychlé TIPY pro nákup levných letenek:

Koupit levné letenky není jednoduché. Zkontrolovat weby leteckých společností a srovnat nabídky trvá dlouho.
Poradíme Vám několik tipů pro nákup levných letenek nebo můžete kontaktovat přímo nás, abychom je pro Vás našli.

  1. Letenky vyberte co nejdříve před odletem (ceny letenek s blížícím se termínem rychle rostou a rozdíl v rezervaci měsíc a týden předem je obrovský)
  2. Pokud požadujete přidat zavazadla, přednostní nástup, cestovní pojištění, sportovné výbavu, parkování u letiště ...., kontaktujte přímo nás a ušetříte až 50% z poplatku, který je při doobjednání až na letišti! Nízkonákladové (low-cost) aerolinky většinou nemají žádná zavazadla zdarma k odbavení a striktně kontrolují velikost a váhu příručních zavazadel. Pokud překračuje limity, vybírají vysoké poplatky v řádech až několika tisíc korun. 
  3. Levnější jsou méně obsazované lety v týdnu a večerní lety (víkendové lety, svátky, sezóny, sportovní utkání, veletrhy ... jsou násobně dražší).
  4. Velká letiště v blízkosti měst jsou velmi vytížená a pro levné letecké společnosti drahá (nízkonákladové společnosti využívají častěji menší a vzdálenější letiště – pozor na cenu transferu).
  5. Sledujte akční nabídky leteckých společností, obraťte se nás, rádi Vám pomůžeme.
  6. Pozor na past (dovojí přepočet měny) při platbě za letenky, kdy částka prezentovaná v korunách je při úhradě kartou automaticky tzv. dynamickou konverzí
   měny přepočtena na eura. Transakce je tak zúčtována v eurech, jelikož Váš účet je v českých korunách, provede následně banka další převod z eur na koruny!
  7. Klasické odbavení u přepážky na letišti je pro aerolinky drahé, neboť musí platit zaměstnance a pronájem kiosku. Z tohoto důvodu bývá zdarma pouze odbavení přes internet, které je nutné provést ve stanoveném limitu. Při jeho nedodržení nebo špatném provedení je nutné za poplatek absolvovat klasický check-in.
  8. Pokud vyhledáváte nejlevnější letenky, tak si důkladně rozmyslete termín vaší cesty, po rezervaci již není možné měnit termín nebo jméno cestujícího. V některých případech je sice možné tyto údaje měnit za poplatek, který je ovšem tak vysoký, že se může vyplatit nechat letenku propadnout a rezervovat novou.

Pokud si chcete vybrat let sami nebo se přeběžně podívat na možnosti, nabízíme Vám k prozkomání tyto ověřené vyhledávače, které obsahují i lety LOW-COST:

VYHLEDÁVAČ LETENEK vč. LOW-COST