Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Kissonerga, Kypr, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Kissonerga Kypr - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Kissonerga - transparent 26° C Zítra Počasí v Kissonerga - transparent 23 - 27° C25.6. Počasí v Kissonerga - transparent 22 - 27° C
26.6. Počasí v Kissonerga - transparent 23 - 27° C27.6. Počasí v Kissonerga - transparent 22 - 30° C28.6. Počasí v Kissonerga - transparent 23 - 28° C
29.6. Počasí v Kissonerga - transparent 22 - 26° C30.6. Počasí v Kissonerga - transparent 22 - 26° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Základní informace:   Kissonegra je letovisko klidnějšího rázu, které se nachází v západní části ostrova Kypr. Je vyhlášené především tím, že se zde jako na jediném místě na ostrově pěstují banánovníky. Též své návštěvníky láká skalnatým pobřežím a přívětivou atmosférou.
     
Pláže:   Kissonerga nabízí jako jedno z mála letovisek na Kypru kamenité a skalnaté pláže, občas přerušené malými písečnými plážemi. Jedná se o ráj vodních sportů a to konkrétně potápění.
     
Transfer z letiště:   Kissonerga se nachází cca 10 km od mezinárodního letiště v Paphosu. Autobusový transfer do Vašeho hotelu bude trvat asi 20 minut. Do hotelu se lze dopravit i taxíkem
     
Možnosti zábavy:   V centru střediska se nachází různé restaurace, kavárny, bary a obchůdky se suvenýry. Kousek od Coral Bay se též nachází zrenovované golfové hřiště.
     
Co nevynechat:   Doporučujeme navštívit město Paphos, kam se dá spolehlivě dostat autobusem nebo taxíkem.
     
Místní doprava:   Kissonerga je autobusem spojeno s Paphosem a letoviskem Coral Bay, lze využít místní taxíky.
     
Obrázky:  
     
 Video:   Omlouváme se, ale nebylo nalezeno žádné video. Víte-li o videu k tomuto letovisku, neváhejte nás kontaktovat.
     
Odkazy:   Omlouváme se, ale nebyl nalezen žádný odkaz. Víte-li o webových stránkách k tomuto letovisku, neváhejte nás kontaktovat.