Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

ASSIST - jazyková agentura

ASSIST - jazyková agentura

HELP-LINE 24/7

Pro Vaší pohodu na zájezdech s námi :)
Pokud by se Vám náhodou stalo, že se ocitnete
 v situaci, kdy narazíte na jazykovou bariéru, neváhejte vytočit naši HELP-LINE 24/7 a my Vám pomůžeme. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a zcela ZDARMA.

 

Angličtina Teplice, Dubí, ústecký kraj

(bude Vás to bavit! ;))

Chcete se učit anglicky? Tak to můžete klidně dělat ZDARMA doma :)

Pokud ale chcete skutečně mluvit a rozumět, přijďte k nám.
Nebiflujeme slovíčka a gramatiku, mluvíme!

Naučíme Vás anglicky, ať jste kdokoliv. 

Podnikáte a chcete si vyjednat lepší podmínky s Vašimi partnery? Víme, jak na to! (obchodní angličtina - jednání, telefon, e-mail..., odborná angličtina...).

Máte pocit, že Vaše dítě nemá ve škole moc šanci mluvit? Máte pravdu! (dle průzkumu průměrný čas kdy dítě skutečně mluví ve škole anglicky nepřesahuje pouhých 7 minut týdně!!!).
S námi se rozmluví a bude ho to bavit.

Děsí Vás představa maturity nebo přijímaček na Vysokou školu? Není důvod. S námi to dáte.
A pak už je jen krůček k mezinárodně uznávaným zkouškám typu FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, TESOL..., na které Vás rádi připravíme.

Rádi byste pracovali v zahraničí nebo pro zahraniční společnost u nás? Umíme to od A do Z! (oslovení potencionálního zaměstnavatele, vytvoření profesního životopisu, tipy, jak uspět při pracovním pohovoru v angličtině,...)

Jazykové kurzy probíhají v naší kanceláři nebo u Vás ve firmě (čímž šetříte čas zaměstnanců) či doma.

Rádi si s Vámi domluvíme bližší informace na telefonu 777 775 906 nebo e-mailu gabriela.klihavcova@i-assist.cz

 

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí

Chcete se opravdu naučit cizí jazyk? Vyražte na jazykový kurz do zahraničí.

Nabízíme vám jazykové pobyty v Anglii, Austrálii, Kanadě, USA, Francii, Německu, či na Maltě. Studium v zahraničí za nejlepší možné ceny!


Již pro desítky spokojených klientů jsme zajistili jazykové pobyty v Anglii, Skotsku či na Maltě, bývalé součásti Britského Impéria. Umíme poradit kam vycestovat, jaký druh výuky zvolit, doporučit vhodné ubytování a způsob dopravy tak, aby vše co nejlépe naplnilo očekávání a potřeby klienta.

výborná znalost nabídky jazykových kurzů v zahraničíspolupráce pouze s akreditovanými školamipřímé osobní zkušenosti s jazykovými pobytyširoké spektrum možností výběru vhodné lokality, typu výuky, dopravy, ubytování, délky pobytujazykové kurzy a pobyty pro dospělé i děti, pro jednotlivce i skupiny

Vrátí se investice vložená do jazykového kurzu v zahraničí?

V dnešní době je znalost cizích jazyků naprosto nezbytná a většina z nás má co zlepšovat. Mnoho lidí chodí pravidelně na kurzy cizího jazyka 1x nebo 2x týdně. Tyto kurzy jsou samozřejmě nezbytné a pokud jsou kvalitní znamenají pochopitelně velký přínos. Mají však i své nedostatky. Jedním z nich je skutečnost, že než stihneme přepnout z pracovního nasazení a plně se soustředit na výuku, chvíli to trvá a naopak jakmile hodina skončí, okamžitě začneme mluvit a myslet česky. Tím je náš čas strávený s angličtinou velmi limitovaný a to samozřejmě k efektivnímu studiu nestačí. Je proto velmi vhodné doplnit pravidelnou jazykovou výuku v Čechách kurzem v zahraničí. Hlavní výhoda zahraničních kurzů je, že jste cílovým jazykem obklopeni 24 hodin denně a i kdybyste chtěli, není úniku. Angličtina je všude kolem Vás.

Zajišťujeme jazykové pobyty s kurzy pro

Jak jazykový kurz v zahraničí probíhá?

Výuka probíhá většinou dopoledne, ve třídě je 8 - 15 lidí (vždy záleží na konkrétní jazykové škole a zvoleném kurzu). Následuje oběd třeba se spolužákem, kde opět mluvíte jen anglicky. Odpoledne můžete mít buď individuální konverzační kurz, nebo se můžete zúčastnit aktivity pořádané jazykovou školou (např. sport, návštěva kina, muzea, výlet, exkurze apod.). Ale třeba i samotná procházka po městě a nákupy jsou ideální možností jak navázat hovor a zkusit konverzovat. Pokud byste bydleli v hostitelských rodinách, tak také při večeři a večer jste obklopeni anglicky mluvícími lidmi a příležitost mluvit anglicky tak máte neustále. To znamená, že pokrok je zde velmi rychlý a nabyté znalosti jsou komplexní a trvalé. Při jazykovém kurz v zahraničí poznáte lépe nejen jazyk, ale také zemi a její obyvatele a kulturu.

Kdy je nejlepší vycestovat?

Kurzy probíhají po celý rok. V létě je pochopitelně největší zájem, a tak jsou kurzy hodně plné a většina škol má také vyšší ceny. Proto, pokud je to možné, je lepší vycestovat mimo hlavní sezónu, kdy studijní skupinky jsou menší a výuka efektivnější.

Jaký kurz si vybrat?

Výběr kurzu je samozřejmě individuální záležitost, protože každému vyhovuje něco jiného. Kurzy mohou být skupinové (většinou maximálně 15 studentů), individuální nebo i kombinované. Vybrat si můžete i různou intenzitu od 15 hodin týdně až po 30 hodin týdně. Kurzy mají také různé zaměření - obecná angličtina, obchodní angličtina, příprava na jazykové zkoušky, angličtina pro učitele, dětské kurzy apod.) Minimální délka kurzu je na všech školách dva týdny.

Jaké máte možnosti ubytování?

Každá jazyková škola nabízí možnost ubytování v hostitelské rodině. Některé školy nabízejí také studentské koleje. Je pochopitelně možné zajistit ubytování i v hotelu, penzionu či na ubytovně.

Jsou zahraniční kurzy vhodné také pro děti?

Vhodné samozřejmě jsou, vždyť pošleme-li děti na jazykový kurz do zahraničí, budou mít nejen krásné a neobvyklé prázniny a kamarády z celého světa, ale také se něco užitečného naučí. Kurzy jsou organizovány pro děti již od 8 let a většina škol nabízí speciální programy, kdy je o děti postaráno 24 hodin denně.

Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme zorientovat se v rozsáhlé nabídce našich služeb a poradíme Vám v souladu s Vašimi potřebami a požadavky. Připravíme Vám individuální nabídku.

Všechny naše partnerské zahraniční školy mají akreditaci Britské Rady (British Council), která zaručuje vysokou kvalitu služeb pro studenty. Přesto, díky široké škále učebních programů, lokalit a forem ubytování, dopravy či přidružených aktivit, můžeme pro Vás vytvořit nabídku odpovídající finanční náročnosti.

 

Platba v Kč - Jméno

 

USD payments - NAME