Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Isola Verde, Itálie, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Isola Verde Itálie - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Chioggia - transparent 17° C Zítra Počasí v Chioggia - transparent 17 - 18° C23.10. Počasí v Chioggia - transparent 11 - 16° C
24.10. Počasí v Chioggia - transparent 11 - 18° C25.10. Počasí v Chioggia - transparent 13 - 18° C26.10. Počasí v Chioggia - transparent 12 - 17° C
27.10. Počasí v Chioggia - transparent 13 - 16° C28.10. Počasí v Chioggia - transparent 15 - 17° C29.10. Počasí v Chioggia - transparent 11 - 16° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Základní info:   Isola Verde není letovisko jako takové. Jedná se v podstatě o jeden malý turistický komplex plný apartmánových vilek s bazény. Ke středisku patří i 2 km dlouhá písečná pláž. Letovisko je atraktivní díky malé vzdálenosti a dobré dostupnosti do městečka Chioggia. Doporučujeme rodinám s malými dětmi.
     
Pláže:   Isola Verde nabízí soukromou asi 2 km dlouhou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, což je vhodné pro malé děti, neplavce a postižené. Pláže jsou odděleny kamenitými nebo betonovými moly. Nelze si zde pronajmout lehátka ani slunečníky, zato je zde dostatek místa na slunění.
     
Doporučená trasa:   Praha, České Budějovice, Horní Dvořiště, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio, Udine, dálniční sjezd Venezia Est, Ravenna, Chioggia, Isola Verde (850 km).
     
Možnosti zábavy:   Doporučujeme navštívit městečko Chioggia s restauracemi, kavárničkami a obchůdky. Na nedalekém ostrově Albarella si lze zahrát golf. Rosolina Mare je pak ideální destinací pro rybaření.
     
Náš tip:   Isola Verde se nachází v krásné a velice zajímavé krajině.  Za zmínku stojí 5 km vzdálená rezervace, nazývaná jako Giardino Botanico (botanická zahrada, s naučnými stezkami – vstup zdarma). Obecně zajímavá je však i celá provincie Rovigno, kde najdeme celý říční systém, přestavěný již Římany a později v 16. a 17. století i Benátčany. Jedná se o velká vodní díla a Vaši pozornosti by rozhodně neměla uniknout. Velikým lákadlem je i antický přístav Adria, který pak dal název celému moři – Mare Adriatico.
     
Místní doprava:   Isola Verde má autobusové spojení s městečkem Chioggia.
     
Videa   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme
     
Webové stránky:   www.isolaverde.net/
     
Fotogalerie:  
     
   
     
   

© 2012 Cestovní agentura ASSIST - your way s.r.o., www.i-assist.cz