Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Taba, Egypt, ceny od 0 Kč.

Detail destinace
Egypt » Taba

Taba Egypt - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Taba - transparent 36° C Zítra Počasí v Taba - transparent 29 - 38° C23.6. Počasí v Taba - transparent 30 - 37° C
24.6. Počasí v Taba - transparent 26 - 36° C25.6. Počasí v Taba - transparent 26 - 37° C26.6. Počasí v Taba - transparent 26 - 38° C
27.6. Počasí v Taba - transparent 26 - 38° C28.6. Počasí v Taba - transparent 27 - 39° C29.6. Počasí v Taba - transparent 28 - 39° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 

Základní informace:   Letovisko Taba patří k těm nejluxusnějším v Egyptě a přitom není synonymem pro přeplněné pláže a mačkající se davy turistů. Sídlí tu komplexy těch nejluxusnějších hotelových společností s vysokou úrovní služeb. Taba potěší ty z Vás, kteří se rádi nechávají při dovolené hýčkat komfortním zázemím hotelů, ale i ty, kteří dávají přednost aktivní dovolené a výletům na krásná místa před pobytem na pláži. Tabu doporučujeme nárčoným zákazníkům.
     
Pláže:   Kromě bohatého podmořského života zde naleznete i překrásné písčité pláže. Pláže jsou většinou ve vlastnictví hotelů a služby se zde nacházející jsou převážně zahrnuty do programu All Inclusive.
     
Transfer z letiště:   Taba má své vlastní mezinárodní letiště, z něhož trvá transfer do hotelu max. 45 minut. Transfer lze uskutečnit dále hotelovým mikrobusem anebo taxíkem.
     
Možnosti zábavy:   Pokud Vás unaví pobyt na pláži, potápění a jiné vodní sporty, Taba nabízí plno dalších aktivit. Mimo standardní sportovní, zábavní a relaxační je tu několik možností k netradičním výletům.
     
Co nevynechat:   Pokud chcete navštívit Jeruzalém, je Taba ideální výchozí místo. Jednodenní výlet pořídíte poměrně levně a je to velký zážitek. Výlet do Izraele bývá často spojen s koupáním v Mrtvém moři.Nezapomenutelným zážitkem se vám jistě stane návštěva nejvyhledávanějšího místa Jordánska, skalního města Petra. Jeho vznik se datuje někam do třetího století před Kristem. Najdete tu nepřeberné množství památek z římského období jako amfiteátr, hrobky nebo zbytky domů. Vše vytesáno do červeného pískovce. Nejslavnějším objektem je ale v Petře bezpochyby chrám Pokladnice (jméno se odvíjí od beduínské legendy, podle níž skryl v jedné z chrámových váz čaroděj poklad). Přes třicet metrů vysoký chrám, v němž například pátral Indiana Jones po Svatém grálu, je jistě tím největšíším důvodem, proč byste si výlet do Petry neměli za žádných okolností nechat ujít. Vstupné vás přijde přibližně na 25 Euro, téměř všechny hotely sem vypravují jednodenní autobusové zájezdy.
     
Místní doprava:   V Tabě zajišťují dopravu hotelové mikrobusy, které klienty odváží na organizované výlety do Izraele a jiných doporučených výletních destinací. Mezi hotely funguje doprava taxíkem, který je velice levný.

   
Obrázky:    
     
     
     
     
     
Video:    Taba
     
Odkazy:   www.your-taba.com/ - průvodce oblastí Taba
    www.aquamarin-taba.com/ - vodní atrakce v Tabě