Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Dovolená Hadaba, Egypt, ceny od 0 Kč.

Detail destinace

Hadaba Egypt - transparent

za cenu .

Počasí:

Dnes Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 32° C Zítra Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 36° C19.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 35° C
20.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 34° C21.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 34° C22.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 36° C
23.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 30 - 36° C24.7. Počasí v Sharm el Sheikh - transparent 31 - 34° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

 

Základní informace:   Hadaba je malá oblast, resp. kus upravené pláže, patřící luxusním hotelovým komplwxům, které jsou postaveny na útesech nad pláží. Malá vzdálenost do Naamy Bay nebo Sharmu z ní ale dělá velice žádanou oblast, kterou doporučujeme klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou.
     
Pláže:   Pláže jsou většinou menší, terasovité, vstup do moře bývá přes molo. Pláže jsou většinou ve vlastnictví hotelů a služby se zde nacházející jsou převážně zahrnuty do programu All Inclusive.
     
Transfer z letiště:   Transfer z mezinárodního letiště Sharm El Sheikh bude trvat přibližně 40 - 60 minut. Je sem možné se též dopravit místní autobusovou linkou, hotelovým mikrobusem, či taxíky.
     
Možnosti zábavy:   Hadaba nabízí vyžití pouze v rámci hotelových komplexů. Pokud Vám toto nebude stačit, doporučujeme se vypravit do centra Sharm el Sheikhu.
     
Co nevynechat:   Milovníci památek by neměli zapomenout navštívit klášter sv. Kateřiny, tyčícím se ve výšce 1750m mezi horami Sinaj a Horou sv. Kateřiny. Vede sem přenádherná stezka a přímo na místě můžete obdivovat byzantské mozaiky staré 1400 let, baziliku z dob císaře Justiniána nebo kostel postavený císařovnou Helenou.
     
Místní doprava:   Letovisko obsluhuje příměstská linka z Sharmu. Též lze využít služeb hotelových minibusů, či taxíků, které při větším počtu osob a dobrém smlouvání vyjdou opravdu levně. Ve středisku se též nachází i pár půjčoven.
     
Obrázky:  
     
   
     
   
     
   
     
   
     
Video:   Rádi zde zařadíme zajímavé video, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.
     
Odkazy:   Rádi zde zařadíme zajímavé odkazy, na které nám pošlete doporučení. Děkujeme.