Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Putování po thajských ostrovech

Putování po thajských ostrovech, Thajsko, Koh Kood, 30.4.2018, Snídaně

Putování po thajských ostrovech starstarstar

Putování po thajských ostrovech
Termín:
30.4. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka:13 dní / nocí
Doprava:letecky (Budapešť)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:131363543
44 620 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Putování po thajských ostrovech - 13 dní
Popis zájezdu
Pobytový zájezd, 13 dní, 3* hotely, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM - žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Bangkok / Koh Chang / Koh Kood / Koh Mak / Bangkok

Ostrov Koh Chang
Ko Chang je také někdy nazýván jako "sloní ostrov" díky svému tvaru připomínající koupajícího se slona. Na ostrově se nachází spousta neobjevených tajuplných míst a krásných dlouhých písčitých pláží. Ostrovem se táhne hustá džungle a rozděluje tak ostrov na dvě části. Na západní části ostrova je situována většina hotelových rezortů a naopak na východě ostrova se můžete setkat s místními lidmi a poznat tak jejich tradiční způsob života.

Ostrov Koh Kood
Koh Kood je jeden z mála posledních ostrovů s panenskou přírodou nedotčenou masovým turistickým ruchem a bujarým nočním životem. Místo ocení milovníci klidu, plážového lenošení, šnorchlováni a potápění. Pláže s bílým pískem jsou lemovány kokosovými palmami a průzračnou tyrkysovou vodou a v žebříčku thajských pláží rozhodně aspirují na nejvyšší umístění.

Ostrov Koh Mak
Koh Mak je nevelký ostrov mezi ostrovy Koh Chang a Koh Kood. Ostrov má tvar nepravidelného kříže a je porostlý převážně kokosovými palmami a kaučukovníky. Na dohled jsou malé romantické ostrůvky, např. Koh Rayang Nai, Koh Rayang Nok, Koh Kham a Koh Kra Da s množstvím korálových útesů.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ostrov Koh Chang
Alina Grande Hotel & Resort 3* leží u nejhezčí 2,5 km dlouhé pláži na ostrově Koh Chang - White Sand Beach s bílým pískem a průzračnou vodou Thajského zálivu. Resort se skládá z části na pláži (20 m), kde jsou bungalovy a hotelové pokoje a z nově postaveného hotelu Alina Grande (Hillside), který je 50 m od pláže (přes ulici) s velkým bazénem a venkovním barem. |

Ostrov Koh Kood
Beach Resort 3* leží na jedné z překrásných pláží a stylové bungalovy Bali a pokoje v thajském stylu ve dvojdomcích krásně zapadají do tropického prostředí ostrova. Resort nabízí zdarma zapůjčení kajaků, kol a vybavení na šnorchlování. |

Ostrov Koh Mak
Resort Makathanee 3* obklopený tropickou zahradou leží na krásné písečné pláži s kokosovými palmami. V hotelové restauraci si můžete při západu slunce vychutnat speciality asijské i mezinárodní kuchyně nebo BBQ z mořských plodů. Pokud dáte přednost místní kuchyni, přímo za resortem je na hlavní ulici několik vynikajících místních restaurací za příjemné ceny.

| Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Thajska.

2. den: Bangkok / Koh Chang

Přílet do Bangkoku, kde se na letišti setkáte s vaším řidičem. Privátní transfer na ostrov Koh Chang do Alina Grande Hotel Hillside (cca 6 hodin jízdy vč. trajektu na ostrov). Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: Koh Chang

Snídaně v hotelu. Individuální volno na odpočinek a koupání, popř. fakultativní výlety lodí na okolní ostrovy, fakultativně projížďka na slonech. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Koh Chang / Koh Kood

Po snídani transfer do přístavu Bang Bao, odkud poplujete lodí na ostrov Koh Kood. Po připlutí individalní transfer z přístaviště do hotelu (cca 100m). Ubytování v hotelu a individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Koh Kood

Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní aktivity. Možnost šnorchlování, objevování ostrova na kole nebo na kajaku. Vše k zapůjčení v hotelu zdarma. Také možnost potápění v tyrkysové vodě Jihočínského moře. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Koh Kood

Individuální volno na vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Koh Kood / Koh Mak

Po snídani individuální transfer do přístaviště (cca 100 m) a přejezd lodí na ostrov Koh Mak. Po příjezdu individuální transfer do vašeho hotelu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: Koh Mak

Individuální volno na odpočinek a koupání. Možnost fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

9. den: Koh Mak

Individuální volno na odpočinek a koupání. Možnost fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Koh Mak / Koh Chang

Po snídani individuální transfer do přístaviště a přejezd lodí zpět na ostrov Koh Chang a individuální transfer do hotelu. Ubytování v hotelu a individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Koh Chang

Individuální volno na poslední nákupy. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

12. den: Koh Chang / Bangkok

Po snídani odjezd linkovým autobusem na letiště v Bangkoku, poté odlet domů.Snídaně.

13. den: Přílet.
Cena zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) - Bangkok – Praha (Vídeň) vč. všech tax (v obvyklé rezervační třídě), ubytování ve 3* hotelech, stravování formou snídaně, privátní transfer z letiště do hotelu včetně poplatku za trajekt, autobusovou jízdenku Koh Chang - letiště, transfery do přístavišť k odjezdům lodí na ostrov Koh Kood, transfery lodí dle itineráře, 24-hodinová asistenční služba v Thajsku, povinné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
transfery od přístavišť do hotelu na všech ostrovech a transfer z hotelu do přístaviště na ostrovech Koh Kood a Koh Mak (cca. 50 THB za osobu a cestu), strava a nápoje neuvedené v itineráři, cestovní pojištění do Asie (na požadavek zajistíme), příplatek za Vánoce a Silvestr na vyžádání, spropitné, osobní výdaje a fakultativní aktivity
Stravování

10x snídaně

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Arcadia Air, s.r.o., IČ 27449491. V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK