Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

POZOR! - Příjezd na letiště PRAHA 28.10.-30.10.2016

Aktuality
POZOR! - Příjezd na letiště PRAHA 28.10.-30.10.2016

POZOR! - Příjezd na letiště PRAHA 28.10.-30.10.2016

19.10.2016

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás upozornit na rozsáhlejší omezení při příjezdu na letiště, které proběhne v termínu 28.10.2016 (pátek) - 30.10.2016 (neděle).

V tomto termínu dojde k úplné uzavírce ulice Lipská ve směru z Prahy (úsek mezi Pražským okruhem D0 a dálnicí D7). Pro příjezd na letiště od Prahy je nutné využít objízdnou trasu ulicí K Letišti - sjezd z Pražského okruhu: Terminál 3 (viz přiložené schéma). Při odjezdu z letiště ve směru na Kladno je nutné využít objízdnou trasu přes obec Tuchoměřice. Při příjezdu na letiště od Kladna a při odjezdu z letiště ve směru do Prahy nedochází k žádným změnám, sledujte však aktuální dopravní značení.

I nadále probíhají stavební práce v ulici Lipská a Aviatická - informace ZDE.

Z důvodu snížené kapacity příjezdových komunikací může docházet ke dlouhému zpoždění při příjezdu na letiště. Doporučujeme vám tedy, abyste cestu plánovali s dostatečnou časovou rezervou a věnovali zvýšenou pozornost aktuální dopravní situaci. 

Pro více informací sledujte web www.prg.aero.

Bezpečené cestování Vám přeje

za celý ASSIST tým Roman Klihavec