Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Kde se ještě v říjnu vykoupete v moři?

Aktuality
Kde se ještě v říjnu vykoupete v moři?

Kde se ještě v říjnu vykoupete v moři?

6.10.2016

Vydat se na podzim k moři? Ještě před lety velmi neobvyklá volba. Každým rokem ale roste počet těch, kteří na svou dovolenou odlétají na podzim, kdy oceňují především klidnější atmosféru v letoviscích a nízké ceny zájezdů.

Podzimní dovolená u moře znamená teplo za nízkou cenu!

Příjemné počasí, žádné extrémně vysoké teploty, avšak stále je hezky na koupání v moři. Protože na podzim dětem začíná škola, cestují k moři více bezdětné páry. Toto období ale využívají i rodiče – a to ke své druhé dovolené – bez dětí. Díky příznivějším cenám a většímu klidu míří k moři i senioři. Podzim nabízí výhodné podmínky i pro aktivní dovolenou, spojenou s poznáváním či se sportovními aktivitami.
A jaké jsou hlavní výhody podzimu u moře? Pláže nejsou zalidněné a menší množství turistů vám umožní i výbornou možnost poznat zemi i lidi. Dalším dobrým důvodem, proč vycestovat právě na podzim, je ten, že v době, kdy je už v našich končinách sychravo, si užijete teplo. Ale především – zájezdy jsou levnější a ceny v místě často až o třetinu nižší.

Takže, kam vyrazit:
Egypt jako celoroční možnost dovolené u moře - nabídky ZDE
Kapverdy – nejdostupnější exotika – vzdáleností i cenou - nabídky ZDE
Pohádkové Emiráty, kde se sny mění ve skutečnost - nabídky ZDE
Celý rok si také můžete užívat na Kanárských ostrovech - nabídky ZDE

Kompletní článek si přečtete na novinky.cz od Kateřiny Davidové z CK EXIM Tours