Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Nepromeškejte ideální dobu pro výběr zimní dovolené

Aktuality
Nepromeškejte ideální dobu pro výběr zimní dovolené

Nepromeškejte ideální dobu pro výběr zimní dovolené

5.10.2016

Těšíte se na hory? Nezapomeňte, že na svou zimní dovolenou byste měli myslet včas. Ubytování ve vybraných horských střediscích, ale zejména v Alpách, totiž kvůli velkému zájmu rychle mizí a období na sklonku léta je ideální dobou k výběru ubytování dle vašich představ. Poradíme, na co vše při výběru dovolené myslet.

Možností, kam do Alp vyrazit, je nespočet. Někteří preferují krátkou dojezdovou vzdálenost a volí Rakousko, jiní rádi lyžují na prosluněných svazích a vyráží do Itálie či Francie. Jedno mají ale společné – dostatek kvalitního sněhu, perfektně upravené sjezdovky nabízející lyžování takřka bez front, ale také vysokou úroveň služeb. S výběrem ideálního střediska mohou dobře poradit specializované cestovní kanceláře.

Výhodou alpských středisek je velký výběr sjezdovek všech obtížností, takže můžete pohodlně volit dle vašich lyžařských dovedností. Většina středisek je přizpůsobena i pobytu s dětmi. Doporučujeme se ale předem informovat, co vše skiareál nabízí, jak daleko od sjezdovky se nachází ubytování a jakou polyžařskou zábavu v oblasti naleznete. Obraťte se na odborníky a svěřte jim své potřeby na vaší dovolené. Neváhejte využít služeb cestovních kanceláří, a to hned z několika důvodů.

Neocenitelné služby delegáta
Levnější ceny ubytování
Garance sněhu
Lyžařský instruktor a dětský klub zdarma
Do Alp i bez auta

Více se dočtete v článku od Simony Fischerové z Asociace cestovních kanceláří ČR - ZDE.