Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Letošním hitem sjezdového lyžování v Rakousku jsou datové brýle

Aktuality
Letošním hitem sjezdového lyžování v Rakousku jsou datové brýle

Letošním hitem sjezdového lyžování v Rakousku jsou datové brýle

10.9.2016

Největší lyžařská oblast v Rakousku Ski Amadé letos láká mimo jiné i na speciální datové brýle, které mají lyžařům usnadnit orientaci na sjezdovkách. Obsahují totiž navigaci. Stačí tedy nastavit, odkud kam chcete dojet, a brýle vám ukážou cestu.

Jako první lyžařská oblast přenáší Ski amadé nejdůležitější informace z okolí přímo do lyžařských brýlí.

Společně s firmou Evolaris byla vyvinuta aplikace, která přenáší důležité informace do datových brýlí „Smart Ski Goggles“.

Vpravo dole v zorném poli lyžujícího uživatele se zobrazí nejdůležitější informace z lyžařského areálu a aktuální údaje. Datové brýle ukážou cestu k požadovaným chatám, vlekům a lanovkám nebo zábavním parkům a zobrazí jízdní rychlost a stav vleků, lanovek a sjezdovek. Zážitek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít: Datové brýle si můžete v nové sezóně v rámci testovacích dnů také vyzkoušet.

Ski amadé bringt die wichtigsten Skigebietsinformationen in die Datenskibrille.

Hosté Ski amadé si mohou nové, již předem nastavené datové lyžařské brýle vypůjčit za 19 euro za den nebo si je zakoupit ve všech 25 pobočkách Intersport Rent!

Here you can download the instruction for the Smart Ski Goggles!

ZÁŽITEK PŘI LYŽOVÁNÍ DÍKY REVOLUČNÍM DATOVÝM BRÝLÍM A AKTUÁLNÍM ÚDAJŮM

App - Features: Do datových brýlí se přes aplikaci načítají informace jako POI (points of interest), údaje o počasí, stav sjezdovek a vleků a bezpečnostní upozornění. Uživateli se pak tyto informace zobrazí v pravém dolním poli brýlí. Datové brýle se dají přes nastavení bezpečnosti konfigurovat tak, že se například od určité rychlosti vypnou, aby neodváděly pozornost lyžaře. Okruh informací pro datové brýle se pro lyžařskou sezónu 2015/16 ještě dále rozšířil. 

Tak budou nyní lyžaři aktivně upozorňováni na atrakce, okolo kterých jedou, a už jim nic nemůže uniknout. Stojí 50 metrů před námi hezká chata? Brýle ji zobrazí. Nachází se u kraje sjezdovky obzvlášť dobré místo k fotografování? Brýle na něj upozorní. Vždy vpravo dole a vždy jen tak velkým písmem, že je sice možné ho přečíst, ale neomezuje zorné pole. Dále se zobrazují pravidla na sjezdovkách a webové kamery s aktuálními live obrázky ze stanovišť. Kromě toho je možné nastavit funkci rychlosti s individuální prahovou hodnotou.