Dovolená u moře Dovolená u moře
Aktivní dovolená Aktivní dovolená
Zážitky Zážitky
Poznávání Poznávání
Napište nám

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Jméno a příjmení
Váš Telefon
Váš E-mail
Chci informace o

Novinky z letiště Václava Havla Praha

Aktuality
Novinky z letiště Václava Havla Praha

Novinky z letiště Václava Havla Praha

7.9.2016


Na Terminálu 3, kde startují letištní exkurze, je pro návštěvníky nově otevřena prodejna s dárkovými předměty. Zakoupit tu můžete například turistické známky, trička s potiskem Airbusu A380, knihy o létání, modely letadel a jiné suvenýry. Zároveň byla otevřena i místnost, kde se můžete posadit do sedadel z letadla, vyzkoušet si záchrannou vestu či dýchací masku.

Letiště pro cestující připravilo novou mapu férových nabídek, abyste věděli kudy kam. Najdete v ní důležité body jako informační přepážky, stanoviště první pomoci, toalety či zásuvky na dobíjení, ale i koutek s občerstvením za nejlepší ceny Food Court, fontánky s pitnou vodou zdarma, automaty s občerstvením či dětské koutky. Mapu je připravena v informačních stojanech po celém areálu letiště nebo můžete stáhnout níže.

Neumíte si představit cestování bez připojení? Pokud letíte z Letiště Václava Havla s chytrým zařízením, může vám to ušetřit čas i peníze. Poradíme vám, co s chytrým mobilem či tabletem můžete na letišti využít a na co si dát naopak pozor. Leták si můžete vyzvednout v informačních stojanech nebo stáhnout níže.

Další informace naleznete na www.menimeletiste.cz

Pohodové cestování přeje celý ASSIST tým